• Fantasy

Nekonečná pařba (2003)

Poznámka: To je zase 3,14čovina. 😀 Poznámka: Na tohle chce mít tak dvě promile alkoholu v krvi, jinak vás to bavit asi nebude. Opět je třeba vůbec nad ničím nepřemýšlet. Začátek je tedy zajímavý. Zajímavě řešené mimořádné situace. Jak to asi dopadne, když se v jednom domě sejdou jenom idioti a blbky? Odpověď na sebe nenechá dlouho čekat. Poznámka: Docela jsem se zasmál. Poznámka: Ty dvě holky jsou docela akční. Hvězdiček 3

Pošetilost mocných (1971)

Hláška: Tohle je pro krále. Ne, to je pro mě. Je TOP! 😄 Během pár minut všem dojde, kdo to tu celé vede a táhne. 😄 Herecké výkony excelentní, hlavně hlavní hrdina. No, kdo by ho neznal. 😄 Český dabing 👍 Herecké obsazení 👍 Šílená scéna, střídá další ještě šílenější. Doporučuji. Hvězdiček 5

Sliz (1988)

Klasický horor, co se toho nebál. Dospělí, děti, staří, prostě nikdo není výjimkou. Děsivá atmosféra, a ještě děsivější zvuky. Herecké výkony velmi dobré. Zvuky dobré. Hudba 👍 Hvězdiček 4

Red Notice (2021)

Nechybí zde humor, a super hlášky. Takže komedie účel splnila. Jinak je to jen honba za vejcem Kleopatry. Ty plány jsou šílené. A ty zvraty ještě víc. Poznámka: Toho německého auta z 2. Světové války, je škoda. Hvězdiček 3

Kobra 11 - Krevní msta (2015) (epizoda)

Slušně zamotaný. Začíná velmi, velmi, velmi dlouhý děj, do kterého je zapletený vrchní státní návladní. Sandr to žene na ostří nože.

Kung Fu Panda 3 (2016)

Problém mezi prvním a třetím dílem je v tom, že ve třetím díle to už prostě nefunguje. Konec byl už všem jasný. Hudba není vhodná, a příběh se celkově propojil do uzavřeného kruhu. Hvězdiček 2

Kung Fu Panda 2 (2011)

Druhý díl je o poznání slabší. Slabší je zde humor, hlášky, hudba, příběh. Hvězdiček 3

Kung Fu Panda (2008)

Kung Fu Panda, tak to tu ještě nebylo. A funguje to přímo skvěle. Super zábava, pro všechny věkové kategorie. Je tu všechno. Poučení, humor, akce, animace, příběh, hudba, herecké výkony, a samozřejmě hlášky. Doporučuji. Hvězdiček 5