• Fantasy
  • Pohádka

U pokladny stál... (1939)

Dokonalá komedie s ještě dokonalejší záměnou, kterou zakončí úžasné odhalení. Staré filmy mě nebaví, ale u tohohle filmu se válím smíchy pořád. Herecké výkony jsou super. A Vlasta Burian je dokonalý. Super scénky: fontána s alkoholem, zákrok v ambulanci, hned na začátku šou s pojišťovnou, a počty s bernardýnem 7+5 je 13. :-) Hvězdiček 5*****

Simpsonovi (1989) (seriál)

Zábava a to pořád, stovky dílů a žlutá rodinka která to umí roztočit. Hlavně pak Bart a Homer. Doporučuji. Jiné hodnocení dát nelze! Seriál získal i několik nominací, takže určitě stojí za to! Seriál není určen pro děti, ale evidentně to nikomu nevadí. :-) Poznámka: Nové série jsou už tak nudné, že ani hodnotit nejdou. Hvězdiček 5*****

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Konečně seriál pro generace fyziků, matematiků, chemiků, laborantů v oboru lékařství a mnohem více. :-) Žádnou chybu jsem nenašel, všechno do sebe zapadá a navazuje na sebe dokonale. Seriál navíc stupňuje intenzitu mezi postavami, a to je ještě více super. Herecké výkony jsou super, a divím se, že vůbec ty scény dokázali natočit. :-) Velmi jsem se bavil, a to už od začátku. Škoda je že tento seriál už končí. :-( Pochybuji, že bude někdy podobný. Poznámka: Důstojné a dokonalé rozloučení s herci, štábem a celým světem The Big Bang Theory. 👍🙂 Děkujeme. 👍 Doporučuji. Hodnocení 100% 👍 Hvězdiček 5

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Tento seriál mě bavil a to dost. Pravda měl i špatné episody až trapné, ale těch je málo. Putování vesmírem někde 3 000 000 let v prázdnu je prostě téma. Naše čtyřčlenná posádka je prostě super, a vymýšlí jednu story za druhou. Nové díly se už řadí trošku jinam, ale je to hlavně stářím herců. To je na nich i vidět. Doporučuji. Některé díly je potřeba shlédnout se speciálními titulkovými forced verzemi. Hvězdiček 5*****

Hannah Montana (2006) (seriál)

Dětský seriál pro mladé diváky o dívce která chtěla být populární, ale nechtěla aby jí to narušovalo soukromý život. Pokud tohle bude hodnotit dospělí člověk očima dospělého, bude to nuda. Pokud to ale nechá hodnotit dětmi, bude hodnocení úplně jiné! Já jsem se za celou dobu seriálu bavil dobře, a písničky byly také super. Je to spíše pro děti a mládež. Nevidím důvod proč seriál hodnotit špatně, je to zase něco nového. Poznámka: Hlášky a super scény, které jen tak nikdo nezahraje. 😀 Hvězdiček 3

Trosečník (2000)

Boj o přežití do poslední chvíle. V podstatě už od začátku jde o přežití. Nejprve ve firmě, potom na ostrově, a potom v mysli člověka, pro kterého začal úplně nový život. Asi nejvíce dojemná scéna byla záchrana Tankerem, který se objevil zničehonic vedle voru. Uznávám že film měl i scény které se tam úplně nehodily, ale o tom to vůbec nebylo. Film doporučuji, ale mohli to trochu více rozvinout. Hvězdiček 4****

Hroši v Africe (1979)

Jako každý film s těmito dvěma + facky a pěsti navíc. Doporučuji shlédnout, ale nic velkého nečekejte. Asi nejkrásnější scéna je, když pouští zvířata na svobodu. Hvězdiček 3***

Švec (2014)

Zajímavý film, se zajímavým dějem. To jak to skončilo a co bylo odhaleno jsem poznal už v polovině filmu, ale to vůbec nevadí. Chyba byla akorát vedlejší role Leona, ty scény u něj doma se tam moc nehodí. Napravení a potrestání zlých lidí bylo ale zcela v pořádku. Doporučuji, ale nečekejte žádný biják! Hvězdiček 3***

Pravá a levá ruka ďábla (1970)

Je to sranda a facky lítaly také, takže účel splněn. Na filmu není nic zajímavého, ale je to komedie a humoru je tam dost. Pro zasmání doporučuji. Hvězdiček 4****

Husí kůže 2: Ukradený Halloween (2018)

Horší než první díl, a to jednoznačně. Hlavní postavy jsou jiné, a příběh tohoto filmu nebo spíše vyřešení případu bylo trapné. První hvězda za humor, 2 hvězda za efekty, animace, postavy (kostýmy). 3 hvězda za příběh. Nevím jestli se mám těšit na 3. díl. Hvězdiček 3***