• Fantasy
  • Pohádka

Kobra 11 - Školní výlet (2018) (epizoda)

Hlášky, humor dobrý. Zbytek je totální blbost. Všechno je moc složité. Všechno zde je trhlé.

Lara Croft - Tomb Raider: Kolébka života (2003)

Herecké výkony blbé. Závěrečné titulky hrůza, včetně koule+zvuky. Zvuk 5.1 si vyzkoušíte až při závěrečných titulcích. Příběh zajímavý. Soundtrack 👎. Problém tohohle filmu je, že to nikoho nemůže bavit. Je to hodně nepřehledné, a závěr je nudný. Poznámka: Pozor spoiler! Pandořina skříňka je celu dobu položená do černé kyseliny. Nakonec je tam opět vrácena, ale ihned se rozpustí. To nedává smysl. Hvězdiček 2

Kobra 11 - Hackerka (2018) (epizoda)

Ukázka toho, jak můžou dopadnout všechna dnešní auta. Technologie + data, to byl vždycky blbý nápad. Konec s vrtulníkem je hodně přes čáru.

Lara Croft - Tomb Raider (2001)

Berte to jako u hru na PC, co jste hráli. Není to špatné, ale občas až moc přehnané. Pamatuji si, jak jsem to hrál na PC. Je to akční, ale trošku přehnané i na tento druh filmu. Ale patří to sem. Soundtrack TOP. Herecké výkony dobré. Příběh super. Kostým Lary Croft TOP. Angelina Jolie zde hrála skvěle. Poznámka: Na Blu Ray je jiný dabing, než původní DVD. Doporučuji. Hvězdiček 4

Kobra 11 - Ať žije Bollywood (2018) (epizoda)

Tak tohle tu ještě nebylo. Taneček na dálnici. Soundtrack 👍. Nebylo to špatné. Volume doprava. 😀

Kobra 11 - Přežít (2017) (epizoda)

No, ke konci jsem si už nebyl jistý, jak to dopadne. Na honičky na dálnici tentokrát zapomeňte.

Kobra 11 - Krev a voda (2017) (epizoda)

Jenny se stěhuje do USA, natrvalo. 👎 Jenny je škoda. Líbila se mi tam. Jako postava, i jako herečka. Díl je to, jako každý jiný.

Cizinec ve vlaku (2018)

Půlku filmu se nic neděje, a pak to už nic nedožene. Strašně se to táhne, a ještě více vleče. Ani hlavní herec zde není TOP. Akce až na konci. Drama to je, ale moc se to vleče. Hvězdiček 1

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Vítejte ve virtuálním světě Oasis. Hrát ale nevyhrát, a tak vlastně vyhrát. Podle pravidel to nepůjde, co takhle zařadit zpátečku. 👍🤔 Soundtrack TOP. Příběh TOP. Scény TOP. Hlavně Osvícení. 😄 Herecké výkony super. Akce super. Doporučuji všem. Hvězdiček 5

Venom 2: Carnage přichází (2021)

Akce, akce, a zase akce. Akční to je dost, ale také pěkně přehnané. Očekáváme pokračování. Soundtrack dobrý. Herecké výkony slabší. Humor a hlášky super. Příběh je blbost. Hvězdiček 2