Hra o trůny (2011) (seriál)

Jednoznačně za 5 hvězd. Krásná výorava, napínavý děj, příjemný příběh, nečekané zvraty........nemohl jsem vydržet do dotočení 2. řady tak jsem začal číst její knižní předlohu. Koukal jsem i na předešlé knihy a seriál opravdu věrně kopíruje knihu. EDIT po 1/2 roce: Nemůžu si pomoct, ale přijde mi, že ta druhá série zdaleka nedosahuje kvalit té první. Ta první měla spád, napětí, akci a dohromady to byl opravdu pěkný zážitek - ta druhá mi přijde více o poliktikařené, rétorice a tajemnu. Pro mě tedy 2. série zatím dost nuda. Asi jako seriál ŘÍM ( také od HBO ) , kde to po první sérii šlo z kopce.

Zrození Planety opic (2011)

Moc se mě to líbilo a jednu chvíli jsem přemýšlel i o 5 hvězdách. Opice jsou uvěřitelné, efekty moc hezké, příběh takový dojáček s akčně-napínavou složkou. Opravdu jsem dostal co jsem čekal. Za mě tedy 4* pro tento chlupatý Prison Break :-)

Ten Největší (2007)

Nemůžu si pomoct, ale já jsem se celkem bavil. Některé hlášky byly opravdu celkem povedené. Nakolik mi posledních pár let přijdou komedie tohoto typu dost blbé tak tuto beru jako takový lepší průměr.

Imigranti (2008)

Ale jo, mě se to celkem líbilo :-D Konflikt amerického snu s typicky ruskou náturou. Do toho nadržená domovnice ghetta pro přistěhovalce, indická rodinka a vůbec celkem pestrá plejáda podivínů. Jen ten Maďar mi tam moc neseděl...,ale třeba to je zrovna typické pro Maďary :-D Tenhle fim prostě od diváka vyžaduje celkem velkou spoustu smyslu pro pokleslý a laciný humor. A to já dokážu ocenit :-D

Drive (2011)

Stejně jako Olyphant není Hitman, tak tento cucák není řidič perfekně ovládající boj zblízka a palné zbraně. Tomu prostě nemůže věřit nikdo. A ten soundtrack ze kterého tu někteří ucvrnkávají ? No, tenhle styl byl super v TRON: Legacy, ale tady to působilo spíše směšně. Vše co tento film nabízí tu už bylo a bylo to lepší. Vlastně ne, ty němé rádoby romatické scény tu snad ještě nebyly. Nicméně těm, co rádi hledají filosofickou podstatu věcí, v nudě a hluchých chvilkách nacházejí "dramatickou pauzu" a tomuto pohromadě nedržícímu podprůměrnému snímku říkají "artfilm" přeji pěklnou zábavu.

Kovbojové a vetřelci (2011)

Nápad byl dobrej, Craig byl dobrej, vizuálně to taky vypadalo dobře....ale prostě tomu něco chybělo, nedrželo to pokupě a celkově to byl takový normální film který nijak zvlášť nezaujme. Za mě tak 3 a 1/2