Ztracené město Z (2016)

Dlouhe badani po ztracenem meste, nepodrzelo na kvalite ani charisma Hunnama, ani obsazeni Pattinsona! Bohuzel dlouha stopaz, malo akce, nedotazene vypravy, propojene valkou.. snad jen ten sokujici konec kdy na sve posledni vyprave se synem spadnou do indianskeho kmene, kde jejich cesta konci! 55%

Válka o planetu opic (2017)

Poslední díl opičí trilogie za mnou a i když nejslabší díl, tak za to plný emocí! Akce je hned ze začátku, pak se to celkem příjemně vleče a další akce až ke konci. Dva roky po událostech předešlého dílu, je opičí kmen schován v lesích a čelí útokum lidi. Je zde opět hodně utrpení pro opice a hlavně samotného Caesara, který přijde částečně o rodinu a vydává se pomstít generálovi, který mu vzal syna a družku. Tím že opustil svojí tlupu udělal ale velikou chybu, jelikož když najde armádu, najde zajaté právě je! Hodně se tu zjevuje v myšlenkách Caesara z minulého dílu Kogo, kterému se začíná svou povahou po pomstě podobat! Na konci se ale s chytrým Caesarem loučíme, když umírá po zásahu šípu. 70%

Král Artuš: Legenda o meči (2017)

Nové zpracování od Guye Ritchieho je cool, navíc herecká sestava, příběh o meči, skvělé efekty a podívá! 80%

Nocturama (2016)

Tohle nejsou teroristi, ale nepřátelé státu! Rikal jsem si dle hodnoceni, ze by bylo skoda Francouze nevidet, ale ve skutecnosti bych o nic neprisel. Prvni pul hodina o nicem a myslel jsem, ze to vypnu! Od prvniho vystrelu se to vsak pohlo a cele dostalo náboj i pointu.. Skupina lidi, co chce pohrozit statu, udela rozruch v ulicich, vyhodí 4 různá místa do vzduchu a ukryje se v obchodním centru, kde zas celá akce končí. Bohuzel bez hloupky, zadneho charisma, ktere by ve me vyvolalo a zarylo se pod kuzi! 40%

I dva jsou rodina (2016)

Omar po filmu nedotknutelní boduje, tentokrát na dětské téma! Samuel, který žije pohodový život, jednoho rána dostane do ruky malé mimino s tím že je jeho dcera. Matka uteče a on se za ní vydává do Londýna, ale nikde jí nenajde. Cestou se protne s teplým týpkem, který potřebuje obsadit do role právě jeho. Jelikož zůstane na ocet, nezbývá mu, než u něj počkat. Tato dvojice se stane dobrými přáteli a společně vychovávají malou Glorii. S tou má Sam nádherný vztah a snaží se jí dělat ze života pohádku. Jenže nic netrvá věčně! Lékaři zjistí, že Glorie trpí nemocí srdce a zbývají jí poslední chvíle života. Do toho se dostává na scénu zpět její matka, za kterou tajne posílal emaily Samuel a udržoval malou Glorii v naději, že se jednou uvidí. To se vyplní, ale Glorie se dozví, že Sam jí celou dobu lhal. Odejde s matkou a na chvíli ho odřízne! Holt milosrdná lež, může být někdy horší než pravda! O malou se soudí, ale ta spadne do péče k otci.. Poslední okamžiky tráví společně, než za několik týdnu... 85%

Ochránci (2017)

Jen díky snaze udělat něco jiného, super postavám a efektům přidávám hvězdu navíc! Příběhově slabší, nevyrovnané, místy béčkové, na způsob avengerů! 50%

Loupež ve velkém stylu (2017)

Jednoduché, klidné, promyšlené se skvělým závěrem, ale i přesto se jedná o normální jednohubku, ke které se člověk nevrátí! Tři starouškové se ocitají bez nároku na vyplacení důchodů, jeden se stane svědkem bankovní loupeže a dostane nápad- vzít si svoje peníze. Vymýslí plán, spolčí se s bývalým zločincem, aby je zasvětil, začnou trénovat a brzy je čeká loupež století! První polovina filmu mě nudila, druhá super. Herecké obsazení našláplé! Jako celek 60%

Velký dar (2017)

Upřímně bych asi normálně tento film obešel, ale vysoké hodnocení a obsazení Chrise Evanse mě přinutilo shlédnout. Bohužel se nejedná o žádné drama, které se Vám dostane pod kůži a nezůstane u něj oko suché! Chris se stará o dítě své zesnulé sestry, která byla geniální matematička a její geny se objevují právě u malé a velmi chytré Mary. To si začne všímat její třídní a po odmítnutí na talentovou školu se dostává do hry navíc zahořklá babička. Vše se vyhrotí, řeší se u soudu a než aby dal Frank neteř své matce, jelikož slíbil sestře že jí zajistí spokojený život bez čísel, rozhodne se pro pěstounskou péči. V této fázi filmu se dostáváme k mokrému oku, kdy jde o opravdu dojemný úsek. Asi každý rodič pochopí o čem mluvím! 65%

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Pokračování mega akční podívané, sice neudrželo kvalitu prvního dílu, řekl bych že o chlup horší, ale stále zábavná a luxusní podívaná, která navazuje a drží velice rychlý krok! Vše se točí kolem úlomku matérie, který když Sam najde- stává se hlavním terčem pro všechny zlé roboty a těch se tu objeví skutečně hodně! 80%

Transformers: Zánik (2014)

Nová sága v hlavní roli s M.Wahlbergem dopadla naštěstí dobře! Samozřejmě tu bylo pár věcí přitažených ale jako celek, nesráží kvalitu předešlých dílů! Navíc nášup v podobě Dinobotů byl příjemným oživením a lehce mi přimomínal strážce vesmíru s jurským parkem. Akce tu bylo dost, super nadupaná auta, řekl bych již standart této ságy, souboje, vizuální podívaná, za mě spokojenost. 75%