Mizerové navždy (2020)

Našlapaná akce i do třetice! Mike a Marcus sice nepřitvrdili, ale na druhou stranu tempo adekvátní k jejich věku! Humor opět na výbornou, zápletka už tolik moc ne! Když začnou umírat důležité osoby, dojde i na Mika, který schytá několik kulek. Marcus se zapřísáhne bohu, že už do žádné další akce nejde. Jenže tajemný motorkář nepřestává a likviduje dál. Musí proto opět spojit své síly a naposledy vyřešit maskovaného vraha! Na pomoc se k nim přidává juniorská elita, bez které by to nedali! Záhy zjistí, že ve všem má prsty Mikova dávná láska a co víc, že ten kdo proti nim stojí, je jeho syn! Až na občasnou naivitu se třetí díl povedl a hrdě ho můžeme připojit k ostatním. Za mě zatím nejlépe odvedená série po sobě jdoucích filmů, které neodbočují a drží se toho co umí, ikdyž dvojka u mě stále top! 80%

After: Polibek (2019)

Příběh jedné krásky a zrození její lásky! Spíše než z vysoké, bych to přirovnal ke střední, ale budis. Klasické klišé, slušná holka Tess nastoupí na vejsku a na koleji má zkažené kámošky. Chvili se drží, ale pak se zabouchne do frajirka. Ten ji postupně zdolava, zažijí pekne chvíle, ona se rozejde se svým klukem s kterým nic nezažila a nechá se odpanit. Poháda se s mamou, která ji varuje že ji Hardy zlomí srdce a to se i tak stane jednoho večera, kdy ji partička v baru ukáže video, na kterém se přesvědčí že šlo jen o sázku. Skvělá hudba, nenásilně podané scény v posteli, uhrancive pohledy a romantika se vším všudy. 70%

Terminátor: Temný osud (2019)

Nemůžu si pomoct, ale Genesis vrátil Terminátora na jeho úroveň, oproti tomu temný osud mě prostě nechytnul. Nebylo to špatný, ale ani nejlepší, takový průměr. Navíc nechápu, jak mohl John conor umřít jako dítě, kdyz ve všech předešlich dílech byl dospělej?! Některé scény perfektní, některé moc digitální a nesmyslné, stejně jako dojemné chování Arnyho, který zabil Sarah jejího syna a žije si jako člověk s rodinkou. Zaporak neměl prostě koule, ale nový typ 2v1 byl zajímavé! Ženské podání mi nevadilo... 65%

Banda - Tak jsi mě našel (2019) (epizoda)

Rozzuzlení posledního dílu 1.série, nebo spíš otevření další kapitoly! Starlight se nakonec dá na druhou stranu, pomůže našim klukům v nouzi a zachrání Haghieho před A-Trainem, který se dostal do formy po zlomené noze. Homelander překvapivé rozhodnutí, které Butcher nečekal. Deep se ostříhal a Vought dostal povolení do armády! Šéfka Voughtu s vypáleným ksichtem a závěrečné shledání manželky!

Banda - Společnost sebezáchovy (2019) (epizoda)

Nakouknutí do doby 8 let zpátky, kdy se viděli Homelander s Butcherem a přítelkyní. Románek Starlight s Hagiem na hotelu. Porada sedmičky a odhalení Hagieho, nátlak na Starlight a zastání se jí od Maeve. Žabák si chce užít, ale místo toho dostanou rozkoš jeho žábry. A-Train chce zabít Hagiho tátu. Asiatka mu zlomí nohu. Všichni zjistí že je někdo heknul!

Banda - Nevinní (2019) (epizoda)

Starlight utrzena ze rezetu, ma pochyby. Asijská holka se sblizuje. Marketing hrdinu. Terapie, sezení haughio s poldou, kterej je tam utre:D. Prasknutí péra do huby Starlight od Rybaka. Společna bolest našich anti hrdinu, oba přišli o ženy Beccu a Robin. Superhrdina co čte myšlenky, přečte Asiatku a její jméno Kimiko. Raynorova zamítla požadavky výměnou za modrou ampuli, bojí se homelandra. Haghie první polibek starlite.

Banda - Dobře na duši (2019) (epizoda)

Zabiti přítelkyně A-Traina, předávkováním. Buh s rukama, projev a jeho vydirani s natocenym videem že je gay. Homelanter obrací pád letadla ve svůj prospěch k armade a vyjde najevo že je jen dítě, které vzniklo ze skumavky a se schopnostmy se nenarodil. Proslov Starlight a její rozhodnuti jinak. Asiatku pustí typek a ta mu zachrání zivot. Pro mě zatím nejslabší díl, ale i tak stále 1.serie TOP!

Banda - Ženská svého druhu (2019) (epizoda)

Poodhaleni minulosti poldy. Homelanter zešilel a nechal spadnout letadlo. Divné chování zabaka oceanu, únos delfina:D. Proflaknuti místa kde má ampule negr a vypuštění dívky která má sílu a pronasledovani. Špatné svědomí Hughieho z vraždy neviditelného muze

Carnival Row (2019) (seriál)

Sorry, ale vůbec mě tenhle seriál a to bohužel hned po 1.díle nechytnul! Takže další shlédnutí pro mě jen ztráta času! 40%

Banda - Vzorek (2019) (epizoda)

Velký závod nejrychlejšího muže. Vniknutí do soukromí jeho milované a poodhalení jeho tajemství. Smrt pana domácího. Pokus vzít modrou ampuli. Zneužití senátora. Annie pod tlakem toho co je správné! 80%