Pokojný bojovník (2006)

Tento film by měl vidět každý, kdo hledá nějaký svůj vnitřní klid :-)

Perníkový táta (2008) (seriál)

Jeden z nejlepších seriálů. 4. řada je trochu slabší, ale úžastná proměna hodného a poctivého člověka na hajzla, krerý se neštítí ani zabít.

Zoufalé ženy dělají zoufalé věci (2018) odpad!

A dost, tohle byla poslední česká komedie, na kterou jsem se kdy podívala. Kam až opravdu může sáhnout dno české kimenatografie? Renčovi se možná povedl tak Requiem pro panenku. Od té doby je to stejné režijní dno jako Troška. Co hodnotit na tomto filmu. Další sr..ka jako např. Věčně tvá nevěrná.

Po čem muži touží (2018)

Poslední dvě české komedie jsem ohodnotila jako odpad, ale u tohohle jsem se opravdu nasmála a ty 3* si to zaslouží. Líbilo se mi pár chvil, které byly relativně i ze života. Zbytečná nedorozumění mezi mužem a ženou, protože tato opačná pohlaví se nikdy nepochopí 😀 Sice stále netuším po čem, že to ty muži touží, ale jako komedie se jim to celkem i povedlo...

Vysvobození (1972)

Mě tak nějak celý ten film jen rozčiloval. Ty 4 hlavní postavy mi přišly strašně debilní. Už jenom jaký to byli „vodáci“ a pořád si přehazovali ta pádla. A pak to přepadení… Ok, padouši měli bouchačku, ale ten tlustej se mu vůbec nebránil a nechá sebou takhle vorat? A jen tak si nechá vo..kat prdel. Normální bytosti by alespoň něco dělaly, nějak reagovaly, bránily se…

Máš ji! (2018)

Normálně suchar nejsem, ale nějak mi na tomhle filmu nepřišlo nic vtipné. Spíše chvílemi až trapné.

Predátor: Evoluce (2018)

Za mě velké zklamání. Opravdu jsem od toho čekala daleko víc, celý film tam jenom nadávali.

Mrakodrap (2018)

Chujovina, jako všechno, kde hraje Dwayne Johnson. Nechápu, že je tak oblíbený. Za mě to je jen hora plná steroidů. Ten vymakaný barák byl super, taky bych ho brala.