Hostitel (2013)

Relativně koukatelné scifíčko, neurazilo, nenadchlo.Konečně film, kde proti sobě nebojovalo x lodí ve vesmíru. Konec filmu mě až skoro dojal :-)

Deadpool (2016)

Hodně jiná Marvelovka. On je naprosto úžanej, hlavně jeho pohled na život a s jakou nadsázkou to bere. Je to trochu kretén, ale fakt jsem se nasmála.U filmu jsem se ani chvilku nenudila. Těším se na dvojku :-)

Whiplash (2014)

1% procento talentu, 99% dřiny. Kam až dokáže člověk zajít? Někdo klesne hluboko, aby se druhému pomstil, ten to však nevzdává a táhne ho to čím dál víc nahoru. I za cenu vlastní krve. A nakonec i geniální dirigent uzná talent hlavního hrdiny, i když mu od začátku házel klacky pod nohy a neveřil mu, že to někam dotáhne.

Ex Machina (2014)

Libové sci-fi o umělé inteligenci. Myslím, že velmi povedené. Krásné prostředí zvláštního zbohatlíka a naše zářná budoucnost až nás roboti dokážou očůrat

Mortal Instruments: Město z kostí (2013)

Knížka je o mnoho lepší. Hlavní hrdinka je trochu nanynka. Kámoš jí miluje, ona se nakonec zabouchne do svýho bráchy. Některé postavy velmi nesympatické. Dalo mi dost práce film nevypnout. Nuda, o ničem.

Wonder Woman (2017)

Velmi příjemná komiksová postava. Gal Gadot je krásná žena a Wonder women je díky tomu o trochu víc koukatelná :-D Trénink na ostrově amazonek mě přestal po chvíli bavit, naštěstí se děj přesunul rychle dál, do 2. světové války. Aby nakonec zjistila, že bojuje proti svému bratrovi :-) Mám ráda ženské hrdinky a za mě jedno z lepších komiksových sci-fi.

G. I. Joe (2009) odpad!

tu hodinu a půl, co jsem na tuhle hrůzu musela koukat, my už nikdo nevrátí. Děsný film. Sci-fi mám ráda, ale tohle je spíš parodie na sci-fi.

Doktor Strange (2016)

Za mě jednoznačně jedna z nejlepších Marvelovek a hlavně natočená úplně jinak než ty ostatní. Z filmu vytáhli co šlo. Super efekty. Cumberbatch se do role protivného samolibého doktora fakt hodí.

Liga spravedlnosti (2017)

Hvězda za snahu, jinak taková dost slátanina. Ani ta ženská to nezachránila.

Avengers: Infinity War (2018)

Nejlepší z nich byl nakonec hlavní záporák :-D Nakopal jim pr.el. Konec dobrý, všechno dobré. Občas to byla trochu Marvel slátanina, jiné scény super. Celkově lepší průměr, jako dvojka. Těším se na druhý díl.