Babica vs. Sapík (2015) (pořad) odpad!

Jaký je rozdíl mezi Novou, MacGyverem a Babicou? Nova vám udělá z hovna senzaci, MacGyver bombu a Babica pomazánku...

Ano, šéfová! (2018) (pořad)

Neurazí, nenadchne. Pořadu "Ano, šéfe!" se to nikdy nevyrovná. Zdenda měl super hlášky. Tohle je trochu nuda.

Jack staví dům (2018)

Bylo to drsný, hodně drsný. Občas jsem musela zkrátka odvrátit zrak. Asi 4x jsem měla chuť odejít. Některé scény tak brutální, až se mi zvedal kufřík. Od Triera jsem žádnou romantiku nečekala. Ale tohle bylo opravdu dost za hranicemi lidské snesitelnosti. Možná bych dala i 5*, ale ty děti bylo už moc.

7 životů (2017)

Pondělí je debilní v realitě i v tomhle filmu :-D Jinak opravdu velmi zajímavé sci-fi. Právo jednoho dítěte už je v Číně a tak to vůbec není daleko od reality i celosvětově. Noomi Rapace hrála už skvěle ve filmu Muži, kteří nenávidí ženy a i zde opět nezklamala.

Čas čarodějnic - Epizoda 8 (2018) (epizoda)

Závěr na prd :-D Ale kdo četl knížku Stín noci, ví jak to pokračuje dál :-) Na pokračování se samozřejmě těším :-)

Čas čarodějnic - Epizoda 7 (2018) (epizoda)

Řada nesympatických herců, průměrný příběh. Děj se za těch 7 epizod celkem vyvíjí. Diana je mi jediná sympatická. Ani ten její upír mi nesedl. Vetšinou bývají upíři fakt sexy. Alespoň, že se spolu konečně vyspali a ona umí lítat :-D

Nebezpečná laskavost (2018)

Asi v půlce filmu jsem si říkala jak je to povedený a že to je na 4*. Po celou dobu napínavé, vtipné. Fakt mě to vtáhlo do děje. Ale WTF ta druhá půlka filmu???? Stala se z toho překombinovaná slátanina. A film hrozně upadl. Ale celkově to nebylo tak hrozné, takže 3*

Bohemian Rhapsody (2018)

Bomba, nic jiného se napsat nedá. Legendární písničky, které zná snad každý a nikdy se neohrají. Pro mě extra zážitek. Byla jsem na tom dnes podruhé a naskakovala mi husina

Temný případ - Kdo chce kam (2014) (epizoda)

Zhrzené milenky bývají mrchy no :-D Ale tak Marty si to zasloužil. Udělal ze sebe akorát kokota.

Špión, který mi dal kopačky (2018)

Taková holčičí Mission impossible :-D Hodně velká slátanina. Ale k zasmání super. Milu Kunis mám jako herečku ráda, nezklamala. Mužské obsazení potěšilo mé oko :-)