Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Nikdy se nepouštěj
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
26 fanoušků
/ 20 bodů
Jidas
Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Dokumentární
Akční
Komedie
Drama
Animovaný
film
seriál
pořad
TV film
studentský…
USA
Česko
Velká Británie
Francie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Město bohů
(2002)
Memento
(2000)
Obvyklí podezřelí
(1995)
Temný rytíř
(2008)
Matrix
(1999)
Podraz
(1973)
Titanic
(1997)
Nedotknutelní
(2011)
Schindlerův seznam
(1993)
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
20 bodů
Fanklub
(26)
PrinceznaKac
Mcon
DanielGrim
Reighter
Hojislavek
keik
předchozí
21 - 26
další