Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Tohle musi byt velmi zabavny serial: smich v pozadi se ozyva pri kazdem slove, pohybu, nebo naopak kdyz se nikdo nehybe a nemluvi. Melo to na mne takovy ucinek, ze jsem sedel zarazeny v kresle, z pokleslych koutku ust mi vytekaly sliny, trasl jsem se a prst se mi chvel na spousti. Nevim, byl-li to zamer. RND(5) %

Saw 3 (2006)

A to za nic jineho nez vyborny konec. Zbytek byl ciste odpadovy.

Osudový dotek (2004)

***** edit: Na druhe zhlednuti mi to prislo tak na jednu hvezdicku, mozna ten priserny dabing.

BloodRayne (2005)

Po tomto filmu jsem se zacal budit s krikem: "Ne, Gordona Freemana ne!" Doufam, ze proto je v popisku zanr horor, jinak bych musel snizit hodnoceni...

Přátelé (1994) (seriál)

Kdyz jsem byl mladsi, tento serial se mi libil, no, rekneme, libila se mi Rachel a nesnasel jsem Phoebe, ted porad nesnasim P. a Rachel uz take moc nezboznuji. A diky tomuto serialu nesnasim smich v pozadi. Vtipy ciste o tom, jaky kdo udelal trapas mi prijdou docela ubohe. Zrejme nejprecenenejsi polozka na csfd.

Kriminálka New York (2004) (seriál)

Po pár dílech již divák příjde na vzorec "vybírání" pachatelů, takže už to není ani napínavé. Hodně logických chyb (všiml jsem si například, že v NY neplatí běžné fysikální zákony jako zákon dopadu a odrazu světla...), scénaristické berličky, tedy snad jen za atmosféru několika dílů a jiskření mezi Giovinazzem a Ferlito/Belknap 60 %. Po půlce druhé série jsem se přestal dívat.

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Eh, kdysi to bylo jaksi sledovatelne, ted (14.10.2008) je to neco tak priserne zahraneho a nehorazne spatne napsaneho: trapne zapletky s idiotskymi dialogy, ... Nesledovatelne.

Hrdinové (2006) (seriál)

Třetí série už je nesnesitelná, škoda. (1. série 5, 2. 4, 3. < 1)

Dr. House (2004) (seriál)

House nepotřebuje na konci každé sesony nebo dokonce každého dílu cliffhanger, donutí vás se dívat na další díl i tak, protože je příliš mnoho lidí, které je ještě potřeba zesměšnit, příliš mnoho nemocí, které je potřeba diagnostikovat, příliš mnoho drog, které je potřeba zkusit. Hugh Laurie je nejlepší herec, House je nejlepší postava i seriál, "13" je snad nejhezčí herečka, Wilson (a R.S. Leonard je také velmi, velmi dobrý herec) je nejlepší "wing-man" etc. etc. Seriál, který neztrácí na dechu ani ke konci páté sesony (a poslední dva díly 4. byly naopak nejlepšími díly). Kdybych měl jedno přání, chtěl bych existovat a umřít v seriálu House, aniž by mne Gregory dokázal kdy diagnostikovat. He he.