Devadesátky (2022) (seriál)

Nadšení nesdílím. Devadesátky jsem prožil jako dospívající i jako dospělý. Pamatuju si však jen Jonákův vizuál a to, že nechal zabít manželku. A nějaké zavražděné na dně Orlíku. S touhle informační výbavou bych byl bez google absolutně dezorientovaný v ději i v postavách.

Případ Roubal (2021) (seriál)

Havlová svým katastrofálním výkonem seriálu docela ubližuje. Nechápu, co se stalo, jako mladá hrála dobře.

Ochránce - Hidžáb (2021) (epizoda)

Nepochopitelný. Díl stejně kvalitní jako ostatní, ale protože se staví neutrálně k nošení šátku ve škole, dostává tady nesmyslně naloženo.

13 minut (2021) (TV film)

Silnej dokument.

Fargo - Season 4 (2020) (série)

Nuda. Vůbec jsem si nedokázal vybudovat vztah k postavám, který se mnohdy chovaj nelogicky, vleče se to, nevím komu fandit. Nejsympatičtější jsou dvě lesby, ale ty zas dostávaj pohříchu málo prostoru. Navíc je to obtížně koukatelný, tím jak je to tmavý... Nemyslím barvu pleti jedný rodiny, myslím obraz. Tvůrci zřejmě chtěli navázat na skvostnou druhou řadu, ale vůbec se to nepovedlo.

Ďábel (2020)

Ono by to nejspíš rádo bylo coenovský, ale zoufale tomu chybí nadsázka.

Westworld - The New World (2020) (série)

Sorry, to se nedá dokoukat. Několikrát mě rozesmálo, jak smrtelně vážně to samo sebe bere. První série byl dějovej guláš, druhá nastavovanej guláš, třetí Babicův guláš.

Avengers: Endgame (2019)

Dvě sebevraždy a krádež vlastního kladiva. Já nevím. Přišlo mi to utahaný a místy nelogický.

Dokonalá vražda (1998)

Jednu hvězdu ubírám za totální logický lapsus. Když David dostal od Michaela zálohu a měl nahrávku, se kterou pak Michaela vydíral, nemuselo vůbec dojít k pokusu o vraždu. Mohl ho vydírat prakticky okamžitě.