Most špiónů (2015)

Film jsem si pustila 9.7 (Když už má Tom Hanks ty narozeniny...) Sice jsem čekala něco víc, ale asi mám moc velké požadavky. Nakonec musím uznat, že to je povedený kousek a těch pět hvězd dám.

Muž s červenou botou (1985)

Ale noták, netvrdím, že je to božské dílo, ale komedie je to dobrá.

Náš vůdce (2008)

Mám ráda filmy podle skutečných událostí a Die Welle není vyjímkou. Film nádherně ukazuje jak lehká je manipulace lidí. Je zajímavé sledovat vývoj celé této situace a názory těchto lidí. Určitě zajímavý film.

Na západní frontě klid (1979) (TV film)

Velmi dobrý válečný film. Bez něho by to nebyl prosinec, kdybych si ho nepustila.

Na život a na smrt (2013)

Velmi zajímavý film. Zpracování určitě dobré, jen mě udivovali scény, kdy byl voják třikrát postřelen samopalem a celý od krve s kulkama v těle bojoval dál. Za to bude muset strhnout nějaké ty hvězdičky, ale určitě doporučuji!

Nejsledovanější (2017)

Na tento film jsem se velmi těšila a zjištění, že nebude v kinech v našem městě mne zklamalo. Ještě víc mě však zklamal film sám o sobě, když jsem ho poprvé viděla v televizi. Vybrané youtubery a jejich youtube videa hodnotit nebudu... Slabé je provedení a styl jakým byl dokument natočen. Toto mi připomíná spíše takovou jednu velkou reklamu.

Největší showman (2017)

Všichni v mém okolí si ten film tak chválili, že jsem se musela taky podívat. Sice mě to tak neohromilo, ale uznávám, že písničky ve filmu jsou pěkné.

Pacifik (2010) (seriál)

Troufám si říct, že The Pacific je stejně dobrý jako Band of brothers.

Pánská jízda (1984)

Film mě dost překvapil, tohle jsem vážně nečekala. Ale mile překvapil!