• Thriller

Pes (2022)

Takhle... 45% když zavřu oko a chvílema i to druhý ...  Celé je to "love" story alá panák a pes. Už od začátku tušíte jak to celé asi tak dopadne a skončí. Příběhově je to nemastné a neslané. Určitě se na to dá koukat, přeci jen huuuu Channing Tatum a přeci jen vycvičený ovčák ... Pro milovníky psů věřím že by hodnocení dostalo klidně 4-5 hvězd. Kdo ví... Ale pro běžného "nemazlového" diváka je to prostě film spíše nudný. Za obsazení, nějaké ty emoce, až nadlidský předvídatelný konec. (Což je funny) a přitom oni chtěli aby jste na konci slzu nechali téct ...

Play Dead (2022)

Wau! :o tak toto jsem nečekal. Těšící se na horor/thriller. Se zajímavým příběhem říznutým dávkou sawacké brutality.... A ono nic. Tohle byla hrůza, nepočítám to že jsem od půlky místy už byl v polospánku. Napětí nulové, pointa, příběh tak jednoduchý a přímočarý a předvídatelný že to snad více už ani nešlo. Snad poprvé v životě jsem viděl katastrofální střih. Takový střih kamery že to působilo až směšně. Řekl bych že solidní béčko ale nechci urazit kvalitní béčkové filmy. Maximálně 20% ale to jakože fakt maximálně a to ždímu vlastně z ničeho dá se říct....

Po čem muži touží 2 (2022)

No... Jednička v sobě měla skoro všechno a fungovala. Proč přesně se natáčela dvojka, nechápu. Příběhově to nijak nenavazuje, je to prostě další samostatný film na stejné téma (jen opačné proměny) se stejnými herci. Dobře není to hnedka nějaký odpad, nechybí humor, furt to je jistým stylu vtipný. Jen už občas i trapný oproti jedničce. Neurazí to ale zároveň už to bylo celé asi zbytečné. 60-65% a jestli vyjde trojka, tak se obávám že už klesneme na pade ... :D

Poker Face (2022)

Takhle. Příběh je tady úplně mimo logické myšlení. Prostě blbost. To poselství co to nese taktéž nedává vůbec smysl ale? Viděl jsem už mnohem větší hovadiny. Russell mi přišel ok, stále má svůj šarm a sympatie. Pláč a slzy na konci jsem nevěřil absolutně nikomu. Všichni to byli beztak jen proradní bezpáteřní mrchy co za týden ani nebudou vědět že jejich kámoš je pryč. A proč? Protože prachy. :-* nevím celé je to takové nemastné a neslané. Líbila se mi ta kulisa toho "bohatství" ... Původně jsem si pod názvem Poker Face představoval že budu hodinu a půl koukat na to jak někdo hraje a vyhrává velký keš někde v Casinech. Těch čistých 40% byto asi dalo. Bohužel to byla poměrně nuda.

Poslední střih (2022)

Tak tohle byl zajímavý kousek, neviděl jsem tedy originální Japonskou verzi ale toto bylo nakonec opravdu povedené. Dávám 75% zaslouženě. Nesmí vás odradit první půl hodina, protože můj dojem když to začalo byl : co to kurva je? hej tak to musím vypnout a rovnou tomu jdu dát jednu hvězdu za hodně špatnou parodii na zombie filmy ... Jenže!!! Pozor!!! Když vydržíte budete mile překvapeni co se z toho nakonec vyklube. Musím uznat nečekal jsem to. Líbilo se mi celé to pozadí neskutečně "fungujícího" štábu (na jeden záběr) a jak vše postupem dostalo odpověď. Takže na konci i ten začátek je vlastně fajn. Startovalo to na jedné hvězdě a skončilo to na čtyřech... To se mi asi ještě u filmu nestalo. :D

Poslední závod (2022)

Věřím že pro někoho kdo zná a ví kdo to byl a co se to jelo a kde se to jelo a proč se to jelo , to celé dokáže vtáhnout mnohem víc a tím pádem si to i mnohem víc užít. Já viděl prostě člověka co nandal lyže a jel závod. Příjemné herecké obsazení. Na konci ukapnutá slza. A bylo i nějaké to drama. Nehty jsem si sice neokousal ale jak říkám to bude zřejmě tím že nejsem s tímto panem Bohumilem Hančem propojený a než jsem viděl tenhle film, netušil jsem ani že někdo takový existoval. Za dramatičnost a obsazení a "zajímavě" napsaný zřejmě prožitý příběh dávám 60%

Princezna zakletá v čase 2 (2022)

Au!!! 35%, maximálně těch 40% teda ... obrovský propad proti prvnímu dílu... Co v jedničce fungovalo a aspoň trochu pobavilo tady prostě není. Naopak je to teda poměrně nudná cesta příběhem... Který je podle mého zbytečný. Nechcete si zničit dojem z jedničky? Nekoukejte na dvojku. Záporáci mají působit drsně ale jsou vtipný, zatímco vtipný hlášky mají rozesmát ale jsou spíše trapný.... Herecký výkon klesl o dvacet poschodí... Buďto to je přehrané a nebo radši neodehrané. Hodit na to zavoj špatně natočeného "Harryho Pottera" tomu opravdu nepomohl ... Takže za obsazení i když tentokrát jako by tam nebyli za stále tupého prince a už ani né tak pohádku ale jen fantasy svět dávám ty dvě hvězdy. Každopádně tím to končí a trojku netočte prosím.

Princ Mamánek (2022)

Většinou jsem "pohádkový" jen kolem a o vánocích. Vzhledem k tomu že jsem se na tuhle pohádku těšil tak jsem jí mezi těma všema hororama a dramatama musel prostě dát... No a bohužel z větší části spíše zklamání a také zjištění že to zas tak moc pohádka ani není, kulisa kolem dokola možná ale některé scény byli tedy spíše temné/dramatické. To že na staré dobré pohádky ty dnešní mít nebudou psát ani nemusím. Ale toto ani mezi těmi moderními novými neudělá tedy díru do světa. Humor tady je jen ze startu ale byl docela dobře uchopený... Od poloviny už to působí spíš jak nudnější trip na kokainu. A konec už byl jen špatný dojezd s nedomyšlenou myšlenkou. Podívaná pro děti? Nemyslím si. Obsazení bylo super o tom žádná ale tentokrát to ani to nezachránilo. Neříkám že úplná hrůza ale víc jak 45% tomu dát prostě nemůžu. :/

Projekt Adam (2022)

Tři a půl hvězdy ;) 65-70% , obsazení super. Taková "odreagovačka" začátek měl větší naději než střed a konec. Více takových filmů aspoň v takovém průměru a hned by bylo na co koukat.

Promlčeno (2022)

Nechci urazit takže budu asi hodně ždímat... Herecký výkony asi super, obsazení úžasný o tom žádná. Kamera perfektní. No... Příběh? Asi jsem teda spíš ten typ člověka co nemá mozek a potřebuje k životu trapný, jednoduchý story.. tento jsem totiž nepochopil a nebo pochopil ale neskutečně moc jsem se u toho nudil. Ať Rodena přímo miluji nebo ne, tohle pro mně zachránit nedokázal. Furt tam někdo něco povídal ukrývalo se to pod tajemnou zástěnou a vyvrcholení přišlo jen v další várce nudy. Kde nic tu nic. Bohužel za mně 40% :/