• Thriller

U Zlaté rukavice (2019)

Chcete absolutní uchylárnu/prasárnu? Tak toto je jasná volba. Proč dávám jen 55-60% ? Protože čeho je moc toho je moc ... Ujíždim na tuhle tématiku. A kord v závoji "true story" což je mimochodem neskutečné že se něco takového stalo. Celá ta atmosféra, knajpy, pozadí/popředí, všech postav vedlejších i hlavních byla co si budem dokonalá. Z rejstříku všech nechutností co jsem kdy viděl toto bude na příčce "number one" a proto si to vykoledovalo takto "vysoké" hodnocení. Rozpolcené myšlenky, které říkají dej tomu maximum a zároveň dej tomu "odpad" tady budou zřejmě u každého diváka.

Vlastníci (2019)

Já tu dobu nezažil takže zřejmě nedokážu pořádně ohodnotit jaké to vlastně bylo být vlastník a zúčastnit se těchto schůzí. Když toto pominu a budu čerpat z toho kam dosáhnu tak, herecké obsazení, perfektní. Vzhledem k tomu že se celý film odehrává v jedné místnosti tak se zřejmě mohlo zainvestovat do herců/ček. Takže tady máte opravdu ma hromadě poměrně dost "hvězd" humor místy černý a místy normální. Závěr poměrně dost úsměvný. Myslím si že povedená komedie co neurazí ale zároveň ani nijak extrémně nenadchne. Tedy alespoň né NEVLASTNÍKY. 60%

V měsíčním světle (2019)

45% max :) ono se to snaží udělat něco velkolepého ale přitom taková kravina ... kdyby to celé nebylo dané do Scifi režimu tak by to bylo teda mnohem lepší , proč prostě nejde udělat seriová vražedkyně v normalní době bez nějakeho cestovaní z budoucnosti ... prostě ne no ... neříkám že to bylo celé špatně , ale cpát do něčeho co mohlo opravdu krasně fungovat , prostě něco na víc není vždycky nejlepší cesta ... posledních 15 minut už jsem klepal nohou o zem a těšil se na konec abych mohl jít spát ...

Vražda na jachtě (2019)

Myslím si že komedie s Adamem Sandlerem jsou a budou všechny na průměrné linii. Někdy teda o malinkato vtipnější a někdy zase o malinkato trapnější. Vražda na jachtě. Je varianta "vtipnější". Tyhle komedie se nikdy nedostanou ma špičku ledovce ale na druhou stranu vás neurazí. Ať to bylo 50x a stále poprvé, Klik a nebo např Trestná Lavice. Na prázdný večer kdy nevíte co najít a máte zrovna chuť se zasmát tak proč by ne. Férově vůči ostatním "opravdu kvalitním komediím" zde dávám hezkých 55-60%

Všechno nejhorší 2 (2019)

Fascinující... :D tak hned od začátku, pokud si chcete pustit jen druhý díl nebudete vůbec tušit. Takže doporučuji za jeden večer sjet oba dva. Za další trochu se nám sem zakomponovalo "scifi" ohledně vražd a krve a násilí už tady není skoro nic. V předchozí části bylo trochu krve ale tady už ani to ne ... Konečně dostanete vysvětlení proč se vlastně seknul ten čas a pořád se opakuje... Více to tu tahalo na příběh a takovou tu citovou vazbu, přátelé, rodina. Toto dílo horor? Absolutně ne. "Komedie" tak trochu ano :D I tak musím říct že jsem byl více v pozoru jak u jedničky... Né o moc ale trošku procenta zvednu 45-50% jen je opravdu potřeba si pustit oba dva party k maximální vyždímáné "spokojenosti"

Zabiják proti své vůli (2019)

Harry Potter v županu :D ujetý, šílený a zběsilý snímek alá Akimbo. Vás moc nenechá vydechnout. Po probuzení s bouchačkama v ruce už to prostě jedeeee.. nečekejte žádný hloubkový příběh, je to spíš akční rasovina. Jak z PC hry. Zloduši, padouši, ti hodní, ti zlý a mezi nima Daniel Radcliffe jako "nýmand" co nechtěl být vůbec nic z toho. Pokud nemáte zrovna náladu na nějaký horror nebo na nějaký vážný historický filmek ale naopak máte náladu mlátit hlavou o stůl u toho šnupat skořicový cukr a vrazit si do ucha brčko a srkat s ním mléko. Je tento film jasná volba pro vás! 65-70% njn i já jednou za kvartál prostě vypnu mozek a zapnu nějaký takovýhle dílo. ;-D

Ztracené okamžiky (2019)

Tak tady dávám jednu hvězdu za miláčka Aarona Paula a druhou hvězdu za snahu vytvořit něco co mohlo dopadnout dobře. Ovšem nestalo se. Nuda, nuda a nuda... Celý film vás to táhne a drží jen kvůli tomu že čekáte na nějaký okamžik něčeho co vás vtáhne. Bohužel se tak nestane. Blik, cvak a film končí.... 40%... Ono to je drama ale prostě tam do drama vůbec není. To je zřejmě chyba...

3 from Hell (2019)

Uběhlo 14 let od Vyvrženci Pekla. Byl jsem zvědavý jak dle toho co se píše bude dějová linie přímo navazovat. No udělali to dá se říct chytře. Jeden záběr z minulosti, vězení a po deseti letech jedeme dál. Taková ta větší uchylnost zmizela. Taková ta větší perverze zmizela. A taková ta satanistická rodina zmizela. Samozřejmě tam chyběl Kapitán Spaulding, který si zde už odehrál asi tak minutu ze startu. Nahradil ho do slavného tria jakýsi neznámý bratrance. No už to nemělo takovou tu svou "krásu" hodnocení mírně snížím ale jako k celé trilogii je to stále koukatelné a když už si pustíte první dva díly tak si Baby a Otise nenechate ujít ani v tomto kousku. 60-65% a pane Rob Zombie, nechte to už být.

4x4 (2019)

Tak jediný co tady bylo nějakým způsobem zajímavé bylo cca prvních 30 minut. Pak to šlo dolů a od půlky dál už to byla nuda a nesmysl. Ve stylu alá "Survivor" tu jsou už jiné a velmi kvalitní klenoty jako např: Pohřben za živa nebo 127 hodin a mnoho dalších. Tady se to opravdu chytá jen ze startu. Nemůžu tady dát víc jak 40%

47 metrů: Mimo klec (2019)

Myslím si že v kleci lepší než mimo klec. Snižuji hvězdu, oproti prvnímu dílu zmizelo napětí a taková ta zajímavá jiskra. Překročilo to hranici do béčkové zóny. V půlce už jsem se nezajímal o "příběh" ale jen o herecký výkon dcery Stalloneho. Jelikož je to její první akt. Tak jsem byl zvědavý zda půjde v tatínkových stopách.