Slunce, seno a pár facek (1989)

:::::::::::::::::::::::::: Možná je to blbost, ale taky česká klasika ! :::::::::::::::::::::::::

Na stojáka (2004) (pořad)

::::::::::::::::::::::::::::: Za Matonohu !!!!! ( jiné díly jsem ani neviděl ) ......... :::::::::::::::::::::::::::::::

Idioti na plavbě kolem světa (2007)

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Výborný dokument, který mi do hlavy nasadil spoustu nových myšlenek ! Více takových dokumentů !! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Vraždící loutka (2008)

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Tak to bylo maso !!! :-) Tenhle film byl natolik ujetý, divný, blbý - možná i špatný - ale nevím, možná to tak mělo být. Na začátku filmu jsem si říkal: "Co to kua je ?? Další dementnost !". Ale pak jsem se do hlavních hrdinů vžil natolik, že jsem si tu jízdu, začal užívat s nimi. Tenhle film je jen opravdu pro zvrhlé publikum, takže pokud jste: Úchyl, hovado, prase, svině, hajzl, magor, píča, kurva, pedofil, chlápek/ženská - co se pochcává a nenosí plíny, bezcitná kurevská svině - bez jakkýkoliv náznaku emocí, člověk - který uviděl, jak 4leté dítě spadlo z houpačky - rozbilo si hlavičku - začalo krvácet a vy se jen díváte, jak tam leží - nepomůžete mu a ještě se tomu smějete a onanujete u toho - tak je tenhle film zaručeně pro Vás !!! Mám radost, že DVD Edice myslí i na takové lidi, jako jsme my ! Další takové filmy !!!!! :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Dva v tom (1995)

::::::::::::::::::::::::::::::::: Tenhle film mám moc rád a řadím ho k nejlepším ve kterých hraje Hugh Grant. Skvěle zahraný film, přenádherná Julianne Moore a vtipní Hugh Grant, Tom Arnold a Robin Williams !! Skvělý film pro maminky a tatínky, kteří právě zjistily, že jsou v tom ! :-) Super scény v obchodě - když mlátí "dinosaura" a scéna v porodnici - na ty se určitě podívejte, u těchle scén jsem se smál až jsem se málem po ..... ,-) Taktéž potešily fota herců na konci filmu, když byly ještě miminka ! Super film !!! :::::::::::::::::::::::::::::::::

Happy Tree Friends: Winter Break (2004)

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Konečně normální seriál !! ,-)) :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Happy Tree Friends 3 - Třetí úder (2004) (video kompilace)

Happy Tree Friends 2 - Druhý chod (2003) (video kompilace)

Happy Tree Friends 1 - První krev (2002) (video kompilace)

Tanec na vlnách (1997)

:::::::::::::::::::::: Skvělý film na oddych. :::::::::::::::::::::::