Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Animovaný
  • Dokumentární

Oblíbené filmy (10)

The Doors (1991)

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Pro mne GENIÁLNÍ dílo, a to nejen kvůli tomu, že jsem Jimův velký fanoušek ! Naprosto geniální film po každické stránce !! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Mrtvý muž (1995)

:::::::::::::::::::::::::::: Filmová báseň. Film o smrti, lépe řečeno film o muži, který se připravuje a kráčí, aniž by o tom sám věděl, na drouhou stranu, a převozníká mu dělá indián se jménem Nobody. Z tohodle filmu si samozřejmě každý vezme něco jiněho, ale osobně si myslím, že je to film o tom, aby jsme se nebáli smrti, ba naopak. Nechci říci, aby jsme se na ni těšili, to ne, ale až přijde, tak aby jsme byli šťastní, cítili se uvolněně a kráčeli hrdě, protože se ze sna vracíme domů. Film, který mi změnil život. www.svet2012.info ::::::::::::::::::::::::::::::::::

Spalovač mrtvol (1968)

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: POEZIE :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::.:::::: Jeden z nejlepších filmů, co jsem viděl ! Dlouho jsem se tomuto snímku bránil, protože jsem trochu zaujatý českými filmy, což znamená pro mne - český film = kravina. Ale tohle hodně překvapilo ! Musím souhlasit se Shadwellem, že tento snímek je dokonce lepší, než mnohé filmy mistra Hitchckocka, což je co říct. Rudolf Hrušínský je opravdu boží, za tuhle roli bych mu nafasoval Oscara !! Jeden z nejlepších světových filmů a nejlepší český film. Blahopřeji !! :::::::::::::::::::

Collateral (2004)

::::::::::::::::::::: Další z mých nejoblíbenějších filmů. Výborný film se skvělými dialogy ! Jestli se chcete zamyslet nad svým životem, doporučuji tento skvost ! ::::::::::::::::::::

Letec (2004)

:::::::::::::::::::::::::::::::::::: Film, který mě motivuje i vtěch nejtěžších chvílích, a který mi říká, abych se na všechny idioty, co mě serou vysral a šel si dál za svým cílem ! Geniální dílko !!! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Leon (1994)

::::::::::::::::::::::: Krásný film. Z tohodle filmu je mi vždy smutno. Proč musel sakra tak špatně skončit ? Proč ? Výtečně zahraný film ! Za zmíňku stojí hlavně Natalie Portman a Gary Oldman. Když jsem byl ještě dítě, tenhle film mi naháněl husí kůži. Skvěle natočený snímek. Vždycky jsem si představoval, že jsem se vrátil v čase do minulosti a jsem spolu se štábem na place. Po natočení všech scén jsem seděl spolu s Natalii, jenom já a ona, v nějakém bistru, klábosili jsme, popíjeli colu a nahlas se smáli. No jo, dětské sny. Byl to a pořád je film mého, nejen dětského srdce, na který nikdy nezapomenu. Mám tento film moc rád a v mém srdci je pořád. Možná se mi jednou můj dětský sen vyplní a já budu s Natalii sedět v bistru, ale na tom přeci nesejde.Tento film mi něco dal, něco cenného, krásného........ ::::::::::::::::::::::::

Taxikář (1976)

Tenhle film je o mě :-) Jsem úplně stejný jako Travis, teda až na to, že jsem se ještě neodhodlal si koupit nějakou tu bouchačku a pořádně to tady vyčistit......... možná ...... někdy ........ teď jsi jdu dodělat domácí úkoly ...........

Proroctví z temnot (2002)

:::::::::::::::::::::: Jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Miluji horory, ale strach z nich obvykle nemám, spíš se jen tak bavím. Ale tenhle film je naprosto něco jiného ( :-D zdravím Pythony ), nejen, že jsem měl z něj husí kůži, ale opravdu jsem se bál ! Film má opravdu mrazivou atmosféru, která by se dala krájet. Hodně mě překvapil Richard Gere, kterého jsem do té doby, než jsem uviděl tento film, moc nemusel. Musím říci, že je to skvělý herec. Taky Will Patton byl výborný, úplně mu sršel strach z očí. Musím taky pochválit skvělý soundtrack. Film je podle pravdy, a o Motýlím muži jsem hodně četl. V Americe žije novinář, který se s ním setkává, už o něm napsal spoustu knih. Za zmíňku třeba stojí, že Motýlí muž se vždy objeví pár minut před nějakou velkou nehodou. Když se v Brně ( nevím jestli si to pamatujete ), na dálnici, před několika lety, stala ta velká nehoda, pár lidí ho tam prý před tou nehodou zahlédlo, byly s nimi i rozhovory. Určitě se na film podívejte, chápu, že nemusí sednout každému, ale film mě osobně velmi potěšil. Myslím, že by se o Motýlím muži mělo mluvit více. Nemyslím si, že je inteligentnější, prostě je to jiná energie, zcela něco jiného. Cituji z filmu: "Vydíte toho chlápka na té budově, jak myje ty okna ?", "Jo, no a ?", "Kdyby se 200 metrů odsud srazily auta, on to uvidí, my ne, ale to neznamená, že je inteligentnější !". Myslím, že by se nad tím mělo více zamyslet. ::::::::::::::::::::::::::::::

Kokain (2001)

::::::::::::::::::::::::: Pokud je ten George Jung opravdu takový, jak ho ztvárnil Johnny Depp, pak musím říci toto: Normálně je mi toho George Junga líto ! Pusťte ho ! Už si odpykal dost ! Vždyť je to dobrý člověk s dobrým a laskavým srdcem ! Johny Depp byl úchvatný ! Teď mohu opravdu s klidným svědomím říci, že je to asi nejtalentovanější herec současnosti !!!! Je mi do pláče......ten konec mne dojal......celý film mne dojal....Ted Demme se pro tento film narodil......já to vím.......opravdu mne ten film dojal, tak jak už dlouho nic....... Jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděl. Geniální práce !!!!! :::::::::::::::::::::::::

Dobrý Will Hunting (1997)

Chtěl bych se s Mattem Damonem a Benem Affleckem setkat. Takhle výborný scénář se málokdy vidí. Jde vidět, že jsou oba dva velmi inteligentní lidé s velmi kvalitním pohledem na svět.

Reklama

Reklama