Mrtví jako já (2003) (seriál)

U téhle skvělé, černé komedie si vždy hezky odpočinu.

Mrtvý muž (1995)

:::::::::::::::::::::::::::: Filmová báseň. Film o smrti, lépe řečeno film o muži, který se připravuje a kráčí, aniž by o tom sám věděl, na drouhou stranu, a převozníká mu dělá indián se jménem Nobody. Z tohodle filmu si samozřejmě každý vezme něco jiněho, ale osobně si myslím, že je to film o tom, aby jsme se nebáli smrti, ba naopak. Nechci říci, aby jsme se na ni těšili, to ne, ale až přijde, tak aby jsme byli šťastní, cítili se uvolněně a kráčeli hrdě, protože se ze sna vracíme domů. Film, který mi změnil život. www.svet2012.info ::::::::::::::::::::::::::::::::::

Můj život beze mne (2003)

Velice rozporuplný film. Na jedné straně mi jí bylo líto, ale na straně druhé se mi nelíbilo, jak se chovala. Jak tady už napsal jeden uživatel, místo toho, aby se svěřila své rodiné o svém problému a trávila tak poslední týdny štastně s rodinou, tak si místo toho radši našla dalšího chlapa a tak byla svému oddanému manželovi ještě ke všemu nevěrná. I takto se dá vnímat tento film a né jenom celou dobu litovat hlavní hrdinku filmu. Těžko říci, jak bychom se zachovali my . . . Film se mi ale líbil, jelikož v něm často zazněly zajímavé myšlenky hl. hrdinky.

Multi-Facial (1995)

::::::::::::::::::::::::: Diesel by si měl sám točit filmy i v nich hrát. Jako rejža je taky dobrej ! ::::::::::::::::::::::::::::

Muž, který nebyl (2001)

Vyděl jsem to třikrát. Třikrát jsem usnul. Co vím jen, tak řeší nějakou vraždu. Nezajímavá zápletka a strašně pomalé ! Pomalé filmy mi nevadí - jsem velký fanda Jima Jarmusche. Ale tohle byla vážně nuda ! Nezlobte se na mě ! Za zmíňku stojí snad jen kamera a Scarlett Johansson, která byla skvělá a mohla mít ve filmu více prostoru ! Kdybych měl film hodnotit jako ukolébavku, tak je to jasných 5. Možná tomu dám ještě jednu šanci, ale zrovna teď se mi nechce spát ;-) Zajímavé komentáře: Mahalik, JohnRambo, pejpr, Aiax

Nabít a zabít (2006)

::::::::::::::::::::::::::: Tak s Tarantinem bych to určitě nesrovnával, tenhle film je možná stejnej sport, ale určitě jiná liga ......... dokonalá pointa, dobré hlášky a herecké výkony. Je pravda, že kdyby nebylo té pointy, tak je to průměr, možná, že ani to ne, ve srovnání s tvorbou Ritchieho. Možná, že se už na to nikdy nepodívám, ale líbilo se mi to dost. Výborná krimi-gangsterka ! ::::::::::::::::::::::::::::::

Nahá jsi krásná (2009) (pořad)

Tenhle pořad je tady díky mne. To byl mů nápad ho sem nahodit. Takže všechny děkovačky do pošty. Díky. ,-))

Na hraně temnoty (2010)

Taková rutinná řezba. Vlastně řezba ani tak moc ne, ta mi tam vlastně tak trochu chyběla, ale když vezmu v potaz, že šlo hlavně o detektivku, tak to tak ani moc nevadí. Gibson vypadá pořád dobře a když přijde na nějakou tu malou rvačku, tak se umí pořádně ohánět. Šedivých vlasů jsem si skoro ani nevšiml, celkem mu ale sluší, ne? ;-) Co se týče režiséra, tak nemám výhrad. Cambell je solidní rezjža (což mi dokazál u Casino Royale) a v budoucnu se od něho můžeme dočkat ještě mnoho kvalitních filmů. Jen jak říkám, na to, že film stál 80 miliónů doláču, tam té řezby mohlo být více. Těžko říci, kam se ty peníze poděly.