Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
9 fanoušků
/ 8 bodů
JimmyRučka
Filip Rosocha
Teplice, Ústecký kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Drama
Sci-Fi
Krimi
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
USA
Velká Británie
Česko
Francie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Americká krása
(1999)
Poslední skaut
(1991)
Smrtonosná past
(1988)
Walter Mitty a jeho tajný život
(2013)
Dokonalý svět
(1993)
Enderova hra
(2013)
Muž z Acapulca
(1973)
Tenkrát na Západě
(1968)
Barbar Conan
(1982)
Poslední Mohykán
(1992)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
8 bodů
Fanklub
(9)
LuckyLoser
Standish
Jája90
glutinosa
kathinka
Baxalgita
Janisa
matii
Rosijebuh
Časové pásmo bylo změněno