Tím tvrdší je pád (2021)

No..stále to vstřebávám a nevím co si o tom myslet. Western mám velice rád, ale...tohle mi přijde trošku jako prznění. Holt...žijeme v jiné době a tohle bude asi čím dál tím více běžné :( Vizuál, hudba, efekty  ale za mě good, takže 3 z 5! :)

Mentalista (2008) (seriál)

Za mě mohu tento seriál jen doporučit!! Skvělé a více takovýchto seriálů... škoda že měl jen 7. sérií :(

Temný rytíř povstal (2012)

Tento film je opravdu skvělý od začátku do konce. Skvělé scény a výborné herecké výkony a to vše doprovázeno skvělou hudbou :) Musím říct, tento film mě opravdu dostal a i když sem muž tak to přiznám, po hodně dlouhé době sem brečel u filmu .)

Transformers 3 (2011)

Skvělé efekty,skvělý příběh a skvělé herecké obsazení. Myslím,že je to dokonce nejlepší z trilogie filmů o "Roboautech"

Sahara (1995) (TV film)

Tento film jsem viděl snad tisíckrát, a pořád se na něj mohu koukat. Výborný herecký výkon Jamese Belushiho. Pointa je v tom, že parta vojáků brání studnu, ve které vlastně vůbec není voda. Akce, přestřelky, ale dokonce i humor v podání francouzkého vojáka, který vypráví vtipně, jak doma jedl sýr, pil víno a jedl k tomu cibuli :)

Zombi 2 (1979)

Italský horor o zombie. Je zde hodně krve, smrti, ale také zajímavý souboj mezi žralokem a zombie. Dokonalé !

Lovci duchů (2005) (seriál)

Tento seriál uvízl v mém srdci již od prvního dílu. Bratrská dvojice Sam a Dean se navzájem skvěle doplňuje a oba herci zde podávají vynikající herecký výkon. Trošku se nepovedl český dabing hlavně u Sama, a proto doporučuji originální znění.

Shalako (1968)

Skvělé herecké výkonny Seana Conneryho a Brigitte Bardot, výborný scénář, výborné zpracování a skvělá muzika.

Mortal Kombat - Boj na život a na smrt (1995)

Dokonalé herecké obsazení v čele s Christopherem Lambertem dodává filmu "šťávu." Prostředí temné říše je také úchvatné a na svou dobu, jsou zde efekty velmi dobré.

Kladivo na čarodějnice (1969)

Pravdivý příběh o chamtivé inkvizici a čarodějnictví, který ukazuje,jak moc inkvizice toužila po majetku druhých. Naprosto dokonale zpracované.