Tlusťoch (2005) (seriál)

Fajn odpočinková, trochu naivní záležitost. Každý díl je lehce protkaný humorem a obsahuje jednoduchou zápletku. Postava Tlusťocha je sympatická a trochu nereálná, ale milá.

Purpurový vrch (2015)

Výprava a prostředí na horor netypické a krásné. Herecké výkony, zápletka a napětí také.

Hvozd (2015)

Hororová pohádka o záludnostech přírody aneb je lepší dát na dobře míněnou radu.

Slimák (2006)

Solidní nechuťárna s komickými prvky, která si na nic nehraje. Zasloužené ***.

Čtvery Vánoce (2008)

Netvrdím, že je to kdoví co, ale celkem jsem si díky tomuto filmu o Vánocích odpočinula od pohádek a sranda to občas byla.

Spice World (1997)

Jako film to stojí za prd, ale je to moje srdcovka z dětství. Výjimečně hodnotím čistě subjektivně a dávám ***.

Hříšná láska (2001) (seriál)

V dětství jsem se na Hříšnou lásku dívala s babičkou. Když jsem nedávno viděla pár dílů v TV, projela mnou nostalgie a rozhodla jsem se dát tomuto žánru šanci. Nakonec ani nijak nelituji, při vaření se to dá sledovat, ale kdyby to mělo o 100 dílů míň, nic by se nestalo.

Truth or Dare (2012)

Docela příjemné překvapení. Úplně originální námět to není, ale závěr celkem zajímavý a napětí se taky našlo. Naštvaní zvrhlíci to pěkně rozjeli.

Vadí nevadí (2018)

Další film s touto hrou a není to úplně špatné. Příběh spíš pro teenagery, ve kterém moc hororových prvků nenajdete. Víc mě vyděsilo, když mi pes přinesl do postele hračku kuřete bez hlavy.

Cela (2000)

Horor s Jennifer Lopez? To musí dopadnout průserem, říkám si, když znuděně přepínám televizi o noční. Ze zvědavosti to nechám běžet a jaké je moje překvapení, když zjišťuji, že to není úplně špatný. Dokonce mě to docela baví. Vizuál super a je to taková “správná úchylárna”. Jen ten dabing se Sabinou Laurinovou mi tam moc nesedí.