13 Eerie (2013)

Film, v ktorom nefunguje takmer nič. Úbohý námet, katastrofálna kamera a strih ani nevravím. Herecké výkony sú na zaplakanie. 20% dávam jedine za masky, aj tie boli kvôli tmavým scénam vo filme nevýrazné. NEODPORÚČAM!

Poslední vládce větru (2010)

Išiel som na tento film do kina bez akýchkoľvek očakávaní. A odchádzal som nad mieru spokojný. Teším sa na ďalšie pokračovanie!

Sekerovci (2010) (seriál)

Výborný seriál. Jednoznačne svoj účel spĺňa: Dobre zabaví.

Nezvratný osud 4 (2009)

Aby som len upresnil: 20% za dej, 80% za zvuk a 100% za efekty vrátane 3D

Aha - dvaja v tom (2008) (pořad)

Človek sa aspoň naučí novým výrazom: Pavielove košelke a tatranský vedmeď :)))

Bláznovo zlato (2008)

Nech si vraví kto chce, čo chce no mne sa tento film napriek tu všadeprítomnej negatívnej kritike páčil. Nie je to super trhák no svoj účel dobrodružného a ľahko komediálneho príbehu splnil.

College Road Trip (2008)

Výborná zábava, ktorú ako vždy väčšina podhodnocuje. Ja viem, že je to typická americká "Disney" komédia ale svoj žánrový účel spĺňa dokonale.

Guru lásky (2008)

Síce riadne švihnutá ale zábavná fekálna komédia. Mikea Myersa nemám veľmi v láske ale v tomto filme mi vôbec nevadil.

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Slušný, v niektorých prípadoch veľmi dobrý (Blanchett, Allen a LaBeouf) herecký výkon. Samotný dej filmu od začiatku pútavý no v niektorých scénach akcie až príliš pritiahnuté za vlasy (no u Indiho je to úplne normálne). Ten záver sa mi ináč páčil; niečo menej nadprirodzeného nad čím človek môže polemizovať sa mi vo filmoch páči. .. Nie je to najlepší diel Indiana Jonesa no zapadne k predošlým dielom.