Protidrogové: Costa del Sol (2019) (seriál)

Drsná španielska telenovela, v ktorej sa odohráva akčný príbeh. Super kriminálna drogová zápletka, pekné ženy a akcia. Páči sa mi to, každá postava má svoj jedinečný charakter. Odporúčam.

Undercover (2019) (seriál)

Prvé dve časti seriálu boli pomalé, nudné, plus tá holandština.. no premáhal som sa. Potom sa to rozbehlo a vyvinulo. Nebolo treba hľadať náhradu. Super vec, napínavé, akčné a dobrodružné divadlo.

Tři blízcí neznámí (2018)

Pokusy na ľuďoch sú tu stále, nevymreli. Pokusný králici sú stále tí najzraniteľnejší, najchudobnejší a najopustenejší. A židia.. Pekný snímok, neuveriteľný a dobre natočený. Palec hore

Umbrella Academy (2019) (seriál)

Tri epizódy a ďalej som sa nedonútil.. je to na môj vkus príliš naivné, bez pointy, s množstvom scén o ničom. Žiadna akcia, len rozmaznané egá, trosky a sentiment.

Gangy z Birminghamu (2013) (seriál)

Krásna gangsterská sága, kde všetci chcú zničiť toho Tomyho, polícia, taliani, židia, číňania.. a ten Tomy vždy z toho nejak vyviazne. Toto je v skratke. Seriál sa rozbiehal pomaly, no keď sa rozbehol tak bolo ťažké z neho vyskočiť. Seriál je dlhý, a tak logicky mal aj hluché pasáže. Bolo tam veľa sexu a násilia. A k tomu tvrdá rocková hudba. Páčilo sa mi to tak na 4*.

Los sueños del Barça (2015)

Dokument o FC Barcelona, od počiatku až po zlaté časy pod Guardiolov a potom pod Enriquem. Super dokument, také ja mám rád. Rozpráva Messi, Iniesta, Xavi, žurnalisti a pamätníci.

Dycky Sunderland (2018) (seriál)

Mne ako futbalovému fanušíkovi sa seriál veľmi páčil. Bola to pecka. Vidieť ako top kluby fungujú, aké majú hráči zázemie a všetko okolo klubu, to bol pre mňa zážitok. Sunderland bol niekedy top klub, seriál ukazuje jeho pád až na dno. A tí fanušíkovia, to sú maniaci.

Dark (2017) (seriál)

Čím dlhšie som pozeral, tým vačší chaos to pre mňa bol. Postava stretne samú seba v staršom prevedení, aj v mladšom, máme tam možno 20 kľúčových postáv, každá ma tak 3-4 verzie.. prestrihy medzi prítomnosťou, minulosťou a hlbšou minulosťou a budúcnosťou sú veľmi neprehladné. Stratil som sa. Až tak že tú tretiu sériu som už nechcel vidieť. Počas prvých dvoch sérií som sa tešil na vyvrcholenie, vyjasnenie, no vždy som dostal len ďalší chaos. Škoda času.

Anelka: Nepochopený střelec (2020)

Anelka je jeden z mojich obľúbených hráčov, preto som si pozrel o ňom tento dokument. No čakal som veľa, hlavne viac autentických futbalových záberov. Viac zo zákulisia získania trofejí. Dostal som však hŕstku klebiet a osočovaní, ktoré sa snažia aktéri vyvrátiť. Takže dokument je len okrajovo futbalový, ide tam hlavne o očistenie Anelkovho mena. A mňa moc klebety nezaujímajú, chápem že jemu to ničilo kariéru, no ja som ho vnímal ajtak pozitívne.