Bláznivá, zatracená láska (2011)

Bylo to celé moc fajn - až do rádobyhumorné bojové scény na zahradě . Výborné obsazení, dobře rozehrané, pár elegantních obratů a nakonec se z toho stala lepkavá limonáda - škoda.60%

Bůh masakru (2011)

Divadlo na plátně, ale divadlo velmi dobré, precizně stupňované a vypointované. 80%

Czech Made Man (2011)

Řemeslně velmi dobré, se spoustou vychytaných režisérských nápadů, příběhově slabší. 60%

Černé zrcadlo - Série 1 (2011) (série)

Originální televizní počin, který hravě strčí svým sdělením do kapsy mnoho velkorozpočtových projektů. Tady se jde až na dřeň. 87%

Čertova nevěsta (2011)

Troška už jiný nebude, s tím se prostě musíme smířit. Typický příklad absolutně neoriginální, totálně zrecyklované slátaniny. Uřvaný poskakujicí čert je úplně stejný (vlastně ne, je ještě horší) jako svého času Blanarovičová, postavy jedna jako druhá, příběh okopírovaný a patetický, dialogy a repliky mile mimózní. A jen tak mimochodem, neměli by být v pohádce hlavní hrdinové sympatičtí? 30%

Den před krizí (2011)

Tak takhle to prostě je - jsou to jenom papírky, symboly... Někdo udělá "chybu" ve výpočtu a už to jede jako lavina - pěšákům zacpeme ústa pohádkovým odstupným, najdeme nějakou symbolickou oběť pro představenstvo, dokud se to neprovalí, tak prodáme bezcenné papír(k)y a jede se dál. Co na tom, že někdo to škaredě odskáče - hlavně že to nebudeme my. Jenom papírky... 80%

Drive (2011)

Velmi dobré smíchání dost žánrů 80%