Simpsonovi ve filmu (2007)

Dobrá oddychovka, do které zasahují vtípky všeho druhu, ostatně jak už to u Simpsonových bývá. Nudit se určitě nebudete, i když to není plných 100 %. 4 * si to rozhodně ale zaslouží, už jen pro scénku "spider-pig" :D

Ratatouille (2007)

Dosud nejlepší Pixarovka, kterou jsem měla možnost shlédnout. Remy je neuvěřitelně roztomilá krysička, která se místy pohybuje v tak dokonale graficky propracovaném prostředí, že jsem opravdu žasla. Nejvíce mě uchvátila voda, která zde vypadá snad lépe než ve skutečnosti, :) ale nejen to. Celkový příběh je dobře vymyšlený a nedá se příliš předvídat, což je důležité. Zkrátka nej "animák", který kdy zatím byl vytvořen.

Nenávist (2002)

Když jsem po dlouhém přemlouvání mého přítele souhlasila, že se tedy spolu podíváme na The Grudge (horory nemám ráda =) ), už po pár desítkách minut jsem litovala. Můžu skutečně říci, že japonské horory jsou ty nejhorší. Nesnesitelně tajemné prostředí, postavy, zvuky... Ještě dlouho poté jsem nemohla s klidem usnout.

Simpsonovi (1989) (seriál)

I když jsem sledovala Simpsonovi již v dětství, přes pubertu až doteď, tenhle seriál mě vůbec neomrzel a mohu jej sledovat pořád dokola. Přes spousty dílů si člověk všechny dobře nezapamatuje, a tak se i dnes mnohým od srdce zasměju. Skvělá střeštěná rodinka, skvělý humor, hlášky. Na Simpsonovi nikdy nezanevřu a vždycky se na ně s chutí podívám. :)