Kokain (2001)

Velice povedený snímek o tom, jak snadno a rychle, i když za značného rizika, se dá k nemálo penězům přijít a zároveň o ztrátě toho, čeho si člověk doposud nejvíce cenil. O to silnější zážitek, když víte, že je to založeno na skutečném příběhu. V neposlední řadě výborné herecké výkony Penélope Cruz a Johnnyho Deppa.

Ropáci (1988) (studentský film)

Tak tohle nemá chybu !!! :D

Madisonské mosty (1995)

Silný příběh ze života doplněný skvělým výkonem Clinta Eastwooda a Meryl Streep. I když je film vcelku delší, nepocítila jsem, že bych se i na chvíli nudila.

Madagaskar 2: Útěk do Afriky (2008)

Příběh dvojky je jako složení příběhů už dřívějších animáků. Nic nového, originálního, takže se vcelku dostavilo zklamání :( Jestě, že to zde zachraňují výborní tučňáci.

Ovečka Shaun (2007) (seriál)

Úžasná podívaná, nejkouzelnější střeštěné ovečky, zkrátka vynikající. :)

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Kam se čtvrtý Indiana Jones hrabe na své tři předchůdce. Poměrně slabší, v určitých chvílích dost předvídatelný, děj, k tomu někdy až stupidní scény viz. souboj s meči C. Blanchet s S. LaBeouf při jízdě na džípech džunglí, S. LaBeouf, který létá po liánách v doprovodu opiček jako Tarzan a samozřejmě po chvíli padouchy dohoní nebo na konci vznesoucí se obří létající talíř. Také mi, při scéně s obřími mravenci, připadalo, že je to přílišná napodobenina scény z Mumie se skaraby. Jinak vizuálně vcelku povedené, ale doufám, že do pátého dílu se už Spielberg s Lucasem nepustí.

Soukromé pasti (2008) (seriál)

Pro začátek to vůbec nebylo špatné. Jako kdyby si kamera náhodně našla pár lidí a natáčela kousek jejich života. Působilo to hodně věrohodně, jako by to vůbec nebylo hrané. Výkon Tatiany Vilhelmové je zde opravdu výborný.

VALL-I (2008)

Úžasný Wall-E, úžasný Pixar !!!

Dokonalý trik (2006)

Velice poutavý snímek, který také ukazuje, čeho všeho jsou lidé schopni udělat pro svou kariéru. Prostředí triků a magie snad od pradávna lákal každého a určitě každý z nás se snažil přijít na to, jak to vlastně "oni" dělají. Stejně tak v tomto příběhu. Nejedná se však jen o zvídavé diváky, ale především o dva bývalé přátele, které osud rozdělil, a protože jsou oba uznávanými kouzelníky, snaží se dostat vždy o něco výš, než je ten druhý. A to i za cenu vlastního zdraví, krádeže a obětování rodiny.

Futurama: Milion a jedno chapadlo (2008) (video kompilace)

Tak jsme se konečně opět dočkali nové Futuramy. Je pravda, že film se seriálu jen těžko vyrovná, přesto je to super příběh okořeněný "futuramskými" vtípky tak, jak to má být. Už se nemůžu dočkat dalšího nářezu :)