Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
anezka.chalu
Anežka Chalupská
Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Dobrodružný
Akční
Fantasy
Komedie
Pohádka
film
USA
Velká Británie
Česko
Austrálie
Československo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Bajkeři
(2017)
Harry Potter a Princ dvojí krve
(2009)
Fantastická zvířata a kde je najít
(2016)
Vražda v Orient expresu
(2017)
Jumanji: Vítejte v džungli!
(2017)
Harry Potter a Fénixův řád
(2007)
Harry Potter a Ohnivý pohár
(2005)
Fakjů pane učiteli
(2013)
Fakjů pane učiteli 2
(2015)
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(2017)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel