American Horror Story - New York City (2022) (série)

Wau, naprosto brilantně zpracované téma osmdesátky, gayové a aids v Americe + úplně dokonalá hudba k tomu. Ono totiž to celé bylo dost velký horor samo osobě. Hodně silné 👌

Dobré ráno, Brno! - Epizoda 5 (2023) (epizoda)

Jako scéna setkání Brna s Ostravou je naprosto epická a výběr herců dokonalý....miluju to....no a ty zuby totální úlet 👏❤️

Byl by to hřích (2021) (seriál)

Dala bych 10 hvězdiček kdyby to šlo, tak krásný a přitom tak strašně smutný....další anglická dokonalost.

Tři Tygři ve filmu: JACKPOT (2022)

5 hvězd dávám, že jsem velký fanda Tří tygrů, ale objektivně je to tak na 3 hvězdy....za mě bych ubrala akčních scén a přidala víc humoru.

Muzzikanti (2017) odpad!

Zvracím 🤮🤮🤮 debilní muzika, šílený herecký výrony a parta obstarožních herců, co si chtějí dokázat, že na to ještě mají....no....nemají, když vezmou roli v takové sračce 👎

Láska ve hvězdách (2014) (seriál)

Nedokážu se ubránit srovnání se Stmíváním, akorát s tím rozdílem, že Stmívání jsem ani nedokoukala a tohle mě celkem baví a jsem zvědavá na další díly. Pilot 70%.

Nenávidím den Sv. Valentýna (2009)

Jak si skoro padesátiletá ženská uvědomí, že by už konečně chtěla přítele......nějak jsem to nepochopila....

Rande v Římě (2010)

Kdyby ty americký holky nebyly tak vypatlaný, tak by neměli o čem točit....Kristen Bell byla celý film na facku.