Chlapec, kterému říkají Vánoce (2021) odpad!

Tohle… tohle mi sebralo Vánoční náladu hned v první polovině, v té druhé mi to začalo vraždit mozkové buňky a konec zabil mou příčetnost. Jdu si pustit Klause, jedinou novou pohádku o Vánocích, která má opravdu potenciál a skvělý příběh. Tohle je jen generátor náhodných scén z jiných pohádek, které se nikdo ani nesnažil na sebe napojit. Mohla bych psát donekonečna, co tam bylo špatně… ale snad jen stačí, jak hrozně HROZNĚ mě sledování tohohle paskvilu poznamenalo, fakt se cítím zneužitě! Už nikdy to nechci vidět! NIKDY! Jdu brečet. Fakt brečet… a sbírat kousky své víry v lidstvo a naději, že ještě někdo dokáže udělat hezké pohádky.

Zámek a klíč - Série 2 (2021) (série)

Scénárista se nepoučil a místo toho je celý potenciál seriálu nevyužitý a naopak promarněný. Neříkám, že to má být realistické… ale postavy by aspoň mohly realisticky a pragmaticky uvažovat. Jsou tam prostě divná rozhodnutí a pasáže, které mi prostě nesedí. Šlo by to udělat mnoooohem lépe.

Duna (2021)

Z téhle Duny jsem nadšená. Jak slibují zdejší recenze, epické záběry byly úchvatné. Herecké výkony dechberoucí. Každopádně to není film pro každého… stejně jako sám příběh. Vyprávění je pozvolné, ale díky tomu se divák jako já stíhá orientovat, stíhá prožívat a kochat se, na všechno je tu času přesně tak akorát. Nikam se nespěchá, ničeho tu není příliš. Osobně velmi obdivuji minimum akčních krvavých scén - byla to příjemná změna. Jediné z čeho jsem tak trochu zklamaná, je hudba, která byla uchvativá, to ano, ale mistr Zimmer má rozhodně navíc. V další díl mám tak ohromnou důvěru a očekávání!

Riverdale - Kapitola 13: Sladké a tak dále (2017) (epizoda)

Na tenhle díl jsem se těšila kvůli scéně na zamrzlém jezeře. Každopádně závěr nijak překvapivý nebyl a na můj vkus už se celý děj zase nepříjemně kroutí do nelogických a roztahaných patvarů, aby měl sledovanost... asi zde má pouť po Riverdale končí!

SAS: Zrození Černé labutě (2021)

Film, který si hraje na akční bombu, ale v mých očích pohořel. Je to taková ta horší klasika (nepovažuji následující informaci za spoiler) s nesmrtelným hrdinou a za mě s velký AU na závěr.

Hra na oliheň (2021) (seriál)

Skvělé! Výborný koktejl postav, akce, zkaženosti... zavírám oči před posledním dílem a scénou z letiště a je to za full five!

Hra na oliheň - Peklo (2021) (epizoda)

Musím se přiznat, že mi to přijde jako pozorovat skvěle vymyšlený sociální experiment!