Dr. House (2004) (seriál)

Charisma hlavního představitele je nesporné, ale mě toto prostředí nějak nesedí, kde v jedné minutě je chrleno desítky pojmů, kterým člověk nerozumí a sám House se občas staví do role pána boha co všechno ví, všechno zná.

My z Kačerova (1987) (seriál)

Klasika. Teď už se k tomu tak nedostanu, ale jako dítko jsem to miloval.

Futurama (1999) (seriál)

Ano, je to luxusní počin, ale to co museli Simpsonovi zvládnout humorem v přítomnosti jedné rodiny, zde mají tvůrci k tvorbě humoru defakto vše co zrovna vyfantazírujou a proto je to taková lehčí tvorba humoru. A občas mě tam štvalo až extrémní zapálení do rolí, například u Fraye, který je někdy až neuvěřitelně stupidní, že to až odpuzuje, takový Homer byl prostě lidsky jednodušší.

Den trifidů (2009) (TV film)

Nejdřív jsem si říkal, že je to dobře natočené, ale už v půlce jsem moc dobře věděl, že není. Ale no tak pání režiséři...když si člověk přečte legendární sci-fi román s nějakým dějem, nechce se při shlédnutí filmu zabývat zase jiným dějem. Dost dobře si umím představit zfilmovanou knihu a byla by to výborná podívaná, ale toto opět spadá do béčkových hororů, které ani trochu nepůsobí poučně, jako tomu bylo u knihy, ale spíše vtipně. Snad se jednou režiséři vzpamatujou a budou točit kvalitní ztvárnění jasně napsaných knih.

Duch doby: Dodatek (2008)

Po shlédnutí jsem měl mnoho otázek...systém všichni mají všechno a člověk se nerodí s chamtivostí, mi nepřijdou zcela správné...když někdo bude mít dvě ryby a já jen jednu a bude pro mě těžké tu rybu získat lovem, samozřejmě mi naskočí myšlenka mu tu rybu jen tak vzít, ukrást a co pak, když nebude žádná kontrola...asi by to mělo být dotažené, ale samozřejmě jsou tyto myšlenky v začátcích, takže jsou tam nezodpovězené otázky...co je fakt je peněžní systém...makroekonomii studuji na vysoké škole a pokud se o to někdo zajímá, jsou mu tyto nedostatky jasné, ale bohužel jsou v celé společnosti, jak by tedy mohl jedinec to změnit, aby nebyl odstraněn někým jiným při vidině zisku...no každopádně dost románů...já toto podporuji...peněžní systém je opravdu k ničemu...

Přijela k nám pouť (1973)

Prostě klasika, kolikrát jsem si ze srandy žluťáska zanotoval :-)

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Televizní zábava je v dnešní době na poněkud horší úrovni...a za celý týden jsem se vždy těšil pouze na Uvolněte se, prosím...teď si k nim mohu přiřadit i Ano, šéfe! Tenhle pořad má opravdu spád a Zdeněk Polreich je mistr kuchař, podnikatel a bavič v jedné osobě. Absolutně doporučuji a Café Imperial a restaurace, která dostala placku s chutí navštívím! :)

District 9 (2009)

Nic proti, ale od samého začátku jsem měl plno otazníků...jak to, mimozemšťané se stali ihned po příletu součástí nějakýho ghetta a nevznikla kolem nich deseti kilometrová karanténa, jak to, že mimozemšťané kupovali kočičí žrádlo za zbraně, díky kterým by si je mohli vzít bez sebemenší námahy a tak bych mohl pokračovat ještě hodně dlouho...když si nějaký film hraje na realitu, má to opravdu realita být a ne takováhle na každém rohu nesmyslnost...jedna hvězdička jen za celkem dobrou střílečku s robotem na konci...nic víc mě nezaujalo.

Milenec nebo vrah (1996)

Obsazení parádní, příběh mě dokázal udržet po celou dobu vzhůru a v napětí...takže za mě 4 a kousek a doporučuji shlédnout :)