Let Fénixe (2004)

Tak za sebe říkám, že i když to mělo 2.5hodiny (včetně reklam v televizi) tak sem se po celou dobu bavil. Nejlepší momenty pro mne byly, když s letadlem vzlétali za hudby Gimme some lovin a o pár chvil zase padali, poté mě pobavila uvolněná scénka, kdy tancovali na Outkast a nevyřešitelná scéna, jak přejít Gobi :))...a mnoho dalších....takže nemohu dát horší hodnocení. Parádní snímek s mini muškama :)

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

A teď to nejdůležitější!....kdo prdí, jde poslední :-D...tak tohle mě rozburácelo na celý kinosál a nebyl jsem sám :) perfektní animace u toho a základ úspěchu je hotov :). No a podobně se nesl celý děj, tu a tam se člověk dobře bavil, tu a tam čekal, kdy se děj začne dít zase :)) Určitě neprohloupíte, když shlédnete:)

Notting Hill (1999)

Moc tyhle romantický komedie nemusím, ale tohle je opravdu krásně natočeno a Rhys mě vždy umí dokonale rozburácet :-D. Tento film má spousty nezapomenutelných okamžiků a proto nesmí chybět v mé filmotéce neustále oprašovaných filmů. Třeba scéna, kdy se Hugh snaží zapomenout, prochází ulicí a proběhne kolem něj celý rok od jara až do zimy...krásně natočeno...a teď jsi jdu pustit Arnýho :-D

Po čem ženy touží (2000)

Kéž bych si to mohl alespoň na jeden den vyzkoušet, oběhnout všechny kamarádky a zase se vrátit zpátky, ježiš já bych se tak skvěle bavil! A to jsem si říkal celý film, takže za to 5 hvězdiček...plus mé srdce plesá nad krásou Marisy Tomei:)...ale jinak já sem skvělý hodnotitel scénáře, hraní herců apod., když mi nenaservírujou film Po čem ženy touží:-D

Sexuální praktiky pozemšťanů (1999)

Dlouho mi tento film odolával a když jsem se k němu konečně dostal, skvěle jsem se nad tímto "dokumentem" o životě lidí bavil a navíc Carmen Electra....ó můj ty bože!:D A Sperminátor? No tak to mě úplně rozburácelo :-D

Smrtonosná zbraň 4 (1998)

Pět hvězdiček za výborného záporňáka Jet liho, za stárnoucí páprdy Gibsona a Glovera, za honičku na dálnici zakončenou v mrakodrapu, za nového mluvčího zbrojovek na začátku filmu, za muziku na konci filmu...příjemná akční oddychovka:)

Bulšit (2001)

Tak něco příšerného člověk jen tak nevidí...a heleme...ono to má svoje kouzlo a tenhle film bych označil za těžkou oddychovku, když člověk nechce absolutně přemýšlet, vypnout a jen zírat jak běží děj...a tady běží svižně, jsou tam vtipné momenty, spousta slow motion záběrů krásných dívek, frajírci na pěst, ale všechno to tak krásně zapadá do pojmu parodie, že se k tomuto filmu dokonce vracím a pouštím si oblíbené části. A teď mě klidně ukamenujte :).

Co žere Gilberta Grapea (1993)

Asi to o něčem bylo, ale já se vřele nudil, jak DiCaprio leze na věž, jak tlustá ženská hodila flintu do žita, jak si Depp užívá se svou postarší milenkou. Co se týče DiCapria, tak to sice hrál velmi dobře, ale mě je ještě víc nesympatický než kdykoliv předtím a to se mi v Titaniku líbil, takže nejsem žádný antititanik fanoušek. Prostě u mě nuda a jestli byl tenhle film něčím komediální, tak mým drtivě unuděným výrazem během celého promítání.

Četník ze Saint Tropez (1964)

Na četnících jsem vyrůstal, takže nemohu dát jinak. Navíc 5 hvězdiček má u mne i Geneviève Grad, která pro mne byla jako malého učiněný anděl z četnického nebe, která svým pohledem několikrát zastínila herecký výkon Funese a jeho brilantní nadabování :-D

Pařba ve Vegas (2009)

Tak jsem si na začátku říkal, že to bude další záležitost u který člověk bude rád, když se dostane do půlky, ale ono to má překvapivě spád od začátku až do konce a člověk se nenudí a dumá nad tím, jak to asi bude pokračovat dál :-). Rozhodně doporučuji ke shlédnutí. P.S.: Pozor na dveře :-D