Polární expres (2004)

Výborně propracovaná grafika a Tom Hanks v hlavní roli byl skvělý. Ve filmu se mi také líbí hudba. Je tam úžasná vánoční atmosféra která by měla být o vánocích všude.

Počátek (2010)

Je to film, u kterého musíte setsakramentsky dávat pozor a přemýšlet a to napínání mozkových závitů neskončí ani s titulky. Herecké výkony na jedničku, děj více než zajímavý a hlavně samá akce + skvělá hudba. Nolan je prostě nejlepší a nejoriginálnější režisér téhle doby! Už se těším na druhé shlédnutí.

Loď duchů (2002)

Nemůžu říct, že by to byl špatný film, ale nebylo se tak nějak čeho bát... Hodnocení hlavně za strunu na začátku, jinak bych dal ještě o jednu hvězdu míň. Na horor dost slabé.

Krokodýl Dundee (1986)

Myslím, že tento film je opravdu povedený! Hlavní role byla Hoganovi ušitá přímo na tělo. Rozhodně zde nechybí humor, láska a celkem pěkná hudba.

Páni kluci (1975)

Česká klasika, proti které snad nikdo nemůže nic mít. Skvěle přejatá předloha a umně přetransformovaná do českého prostředí. Za celý film se skvělou hlavní písničkou dávám 90%.

Rozpuštěný a vypuštěný (1984)

Film mě opravdu zaujal. Hodně vtipných hlášek a herci také předvedli hezké výkony. Kdo by neznal lišáckého inspektora Trachtu a jeho vynikající metody. „Kachny….kachny....kachny…. – a co je to tady vlastně za ptáky?“

Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)

Jedna z nejlepších českých komedii na kterou se vždy rád podívám. Luděk Sobota se pro roli Koudelky snad narodil. A hlášky typu: „Každému z nich jsem tady na tý točně říkal, neber úplatky, neber úplatky nebo se z toho zblázníš, ale je to marný, je to marný.“ nebo „Vy nás ale zásobujete pane Karfík.“ jsou nezapomenutelný.

Drahé tety a já (1974)

Tady dost podhodnocený film, který patří mezi nejlepší českou tvorbu. Hlavně kvůli Hrzánovi, který celý film svou energií táhne dopředu a písničkami ho skvěle oživuje. „Kde je těch sto padesát tisíc .... a dvacet halířů“

Andrew - člen naší rodiny (1999)

Mně osobně se tento film velmi líbil. Dojímavý, poutavý příběh s trochou humoru. Chvílemi byl trochu zdlouhavý, ale nijak nepříjemně. A taky se mi líbila hudba. Prostě film o robotovi, který byl tak trochu jiný

Temný obraz (2006)

Film je svým způsobem výjimečný, protože byl normálně natáčen a pak byl zanimován. Přes shlédnutím tohoto snímku jsem si přečetl knižní předlohu od Philipa K. Dicka, který mistrně popsal prohlubující se paranoickou psychózu hlavního hrdiny a bylo opravdu těžké přenést to na filmové plátno. A musím říct, že se to filmařům podařilo dobře. Asi to nebude pro každého.