Pán zlodějů (2006)

Je tam vše, co by v rodinném filmu mělo být - fantazie, komedie a špetka dramatu. Působí velmi tajemně a hudba je moc dobrá. Doporučuji každému, kdo má rád fantasy v reálném světě s nádechem kouzel.

Kostka (1997)

Na Kostce mě lákalo to,že to bylo něco nového. Hororem bych tenhle film v životě neoznačil. Já bych ho bral jako psychologický thriller. Film nebyl sice nejlepší, ale ve srovnání s dvojkou jasně vede.

Střihoruký Edward (1990)

Jméno Tim Burton je zárukou kvality. Je to velice krásný a melancholický film. Depp byl neuvěřitelný a ani nemusel moc mluvit. Je to také smutné, ale chvilkama to byla i komedie, jak se Edward seznamoval s celou vesnicí.

Život brouka (1998)

Podle mě je tohle jedna z nejlepších pixarovek vůbec. Moc pěkná animace, příběh, skvělé hlášky a také hudba. Před tímhle filmem smekám.

Casper (1995)

Casper. Tak to jméno zná snad každý. Film je fakt pěknej. Je smutý, ale zároveň strašně vtipný, hlavně v podobě třech duchů, ti mě opravdu několikrát skvěle rozesmáli a Christina Ricci byla úžasná.

Flubber (1997)

Je to super rodinná komedie, na kterou se vždy rád podívám. Možná že film o zelené želatině je kapku dětský, ale mě se to fakt líbilo. Robin to zahrál vážně dobře, vždycky mi seděl na takovéhle šílené role. Flubber prostě patří ke klasikám, na které se člověk musí podívat...

Kocour (2003)

Vtip to teda rozhodně nemělo. Podíval jsem se na to a dokoukal to spíš, protože jsem se nudil, ale jinak mě to vůbec nezaujalo! Hloupé a bez jakékoli logiky. Jen Dakota Fanning hrála na svůj věk dobře.

Zámek hrůzy (1999)

První půlka byla trošičku ve znamení napětí, ale konec šíleně předimenzovali a přeplácali. Nic zajímavého, nic nového. Vlastně jsem se u toho ani trochu nebál.

Evoluce (2001)

Vcelku originální nápad s rychlou evolucí, příjemně odsýpající děj a sem tam dobrý fórek. Podoba mimozemských tvorů se povedla. Jen mi trochu vadila reklama na Head And Shoulders ke konci filmu. Opravdu jde o oddychový film.

12 kol (2009)

Esti tio bona. En foje momento esti sufice maltrankvilo.