Spirit - divoký hřebec (2002)

Tenhle snímek si mě získal na první pohled. Nejvíc mě ale fascinuje hudba v tomto filmu - Hans Zimmer nezklamal... Děj je zajímavý i dojemný a film celkově skvěle zpracovaný. Všem vřele doporučuji.

Zlaté oko (1995)

Film má skvělý děj. Je plný skvělých hlášek i akce a výborná hudba nechyběla. Ze všech herců, co hráli Jamese Bonda se mi nejvíc líbí právě Brosnan, takže pro mě jasných 90%.

Fotr je lotr (2000)

Tahle komedie mě příjemně překvapila. Řada humorných situací, řada vtipných scén, to je to, co tento film dělá filmem. A nesmím zapomenout na super výkon Roberta de Nira.

Na Hromnice o den více (1993)

Tak tohle je to nejlepší s Billem Murrayem!! Originální námět je nejen nesmírně zajímavý a nutí diváka myslet na „Co bych dělal já?“, ale je opravdu využit a vymačkán do poslední kapky. Viděl jsem ho už několikrát a vůbec mě neomrzel.

Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006)

Opět perfektní. Rychlá a "nadupaná" auta!!! Tokio i místní lidé to zase trošku zpestřili. Skvělá hudba. A driftování...perfektní. Dost mě pobavilo jak se Shaun Boswell v tom filmu učil driftovat. Pro milovníky aut jako stvořené.

Za plotem (2006)

Jako fanda animovaných filmů jsem si toto dílo nemohl nechat ujít. A byl jsem velice překvapen tímto filmem. Skvěle do zvířátek převtělili lidské povahy. Nechyběli tam vtipné scénky a super hlášky. Film určitě patří k těm lepším animákům.

Poslední akční hrdina (1993)

Poslední akční hrdina je pocta všech akčních pecek. Skvěle zkombinována akce s komedií a jsou tam dobré hlášky. A ono propojení světa filmového plátna se světem skutečným, to mi připadlo jako velmi zajímavý nápad.

Účastníci zájezdu (2006)

Na to,že to je český film, tak se velice povedl. Film byl plný skvělých hlášek a zábavných scének. Řidiči Karel & Karel jsou prostě kouzelní! Při druhém shlédnutí se mi film líbil víc než poprvé, vřele doporučuji.