Černočerná tma (2000)

To najlepšie zo scifi horroru čo sa kedy natočilo, vizuálna stránka, réžia, scenár, herci - v rámci žánru DOKONALOSŤ! Recenzia.

Wing Commander (1999)

Remeselne dokonalé a značne nepochopené scifi zo sveta Wing Commander.

Fontána (2006)

Rovnica s množstvom navzájom prepletených premenných zobrazených vo fantastickom audiovizuálnom prevedení avšak neponúkajúca žiadne riešenie.

Riddick: Kronika temna (2004)

Sľuby o temnej verzii Hviezdnych vojen sa nenaplnili, práve tie epické scény sú tie, ktoré vôbec nefungujú. V komorných riddickovských scénach á la Pitch Black (úvod, väzenie) je to naopak stále našlapaná zábava. Twohy sa mal vykašľať na budovanie univerza, ktoré mu očividne nejde a poňať to ako Dark Fury, potom by z toho bol možno plnohodnotný nástupca Čiernočiernej tmy.

Osudový dotek (2004)

Vynikajúci napínavý film s nádherným posolstvom - POZERAŤ JEDINE DIRECTOR'S CUT!!!

Hrdinové (2006) (seriál)

Napriek silnej neoriginalite (v podstate seriálový X-Meni), niektorým slabším dejovým líniám (Japonci a ich cestovanie časom, schizofrenická ženská) a systému "dochádzajú nám nápady tak tam hodíme ďalšieho mutanta" je to vcelku nápaditý a napínavý seriál.

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Dokonalá rovnováha medzi akciou a psychologickou drámou zabalená do špičkovej technickej stránky robí z tejto minisérie to najlepšie čo sa dá na obrazovkách televízie vidieť nielen o WW2.