Ben X (2007)

Po režijní stránce bezchybný, hudebně velice povedený, film s perfektnim střihem a skvělou kamerou. Pokud tedy budu hodnotit provedení tak jsou to zasloužený 4*. Kdyby film ale skončil v tu chvíli, (spoiler) co se chystá skočit pod vlak a opravdu pod něj skočil tak by to bylo jesnejch 5*. Dodatek: Uživatel DaViD´82 se zmiňuje o emocích a říká, že jich film má dostatek. Já bych spíše řek, že tehle zvláštně pojatej film je dělanej hlavně na oko než na city. Ono to ve vás totiž nic nezanechá, v hlavě vám uvízne předevšim vizuální stránka (Ale to je jen můj názor, každý to vidí asi úplně jinak).

Superman se vrací (2006)

Mě osobně se tehle trhák o "někom" z vesmíru líbí mnohem víc než původní Superman od Donnera. Délka 150 minut mi nevadila ani na chvilku, herci super, efekty super a hudba s kamerou zrovna tak. Nevidim důvod proč to posílat na dno.

Vikingové II (2008)

Po všech stránkách skvlěle provedenej akční trhák s perfektní hudbou a efekty. Jediný co bych změnil je trapnej konec. Nechápu proč to nešlo do kin.

Kalifornie (1993)

Dlouho sem si na tohle brousil zuby a konečně to přišlo. Potemnělej thriler o šílenosti a zvrhlosti jednoho brutálního magora v podání Brada Pitta s pětačtyřicítkou od svojeho, asi né moc dobrýho, fotra. Skvělá psychologická jízda.

Slepota (2008)

Je to zvláštní, divný, originální, zajímavý a i když se tam vlastně nic neděje tak to člověka baví, ale pořád to nemá tu potřebnou dynamičnost, která by to posunula na pět hvězd.

Václav (2007)

Důkaz toho, že srdíčko české kinematografie ještě stále tluče. Ale na jak dlouho? Od dob kdy Svěrák natočil Kolju je tohle nejhezčí český film s perfektnim výkonem Trojana a hezkou hudbou Muchova. 4

Prolomená stezka (2006) (TV film)

Nádherná kamera a poutavej příběh tvoří z tohohle díla lehce nadprůměrnej western. 4

Příliš dlouhé zásnuby (2004)

Technická, režijní a vizuální stránka je naprosto dokonalá. Film sám o sobě docela nudnej. Horší čtyři hvězdy.

Jezero smrti (2008)

Ils + Rovdyr = Eden Lake. Celej ten konflikt byl dost zbytečnej a ještě den po shlédnutí mi neni jasný vo co sakra šlo těm vypatlancům. Ani jeden z nich neměl důvod bodat nožem do přivázanýho chlápka, kterej jasně sliboval, že nikomu nic neřekne když ho pustěj. Já bych jim dal hajzlům! Ale jinak celkem zručně natočenej thriler co rychle uteče a pobaví. 4

U mě dobrý (2008)

Po dlouhý době sem se kouknul na českej film a zjistil, že ještě nejsme tak docela vodrovnaný, že ještě žijem. Neni to sice nic extra, ale alespoň je tu vidět nějaká ta snaha. Doknce to je i celkem dobře zahraný.