Hostel II (2007) odpad!

Blbá zasraná úchylárna, vůbec nevim proč něco tak debilního vůbec točej, nejde tam o nic jinýho než zabít co nejvíc lidí a vyplancat co nejvíc filmovýho kečupu a ani mě to nepobavilo, závěrečná scéna s dětma co si kopou s lidskou hlavou, no to ani nemohli myslet vážně, v normálnim životě by s toho měly doživotní trauma.

Zabij, nebo budeš zabit (2007) odpad!

Bez napětí, bez atmosféry, bez krve, tehle film vlastně nemá vůbec nic co by stálo za řeč. Maximálně vypatlaná režie a člověk co dá víc než dvě hvězdičky je asi taky docela jasnej.

Cesta bojovníka (2007) odpad!

Kdyby tam nebyla ta krev dal bych jen jednu hvězdičku. Přehodnocení 17.8. 2010: Pokud jsem Centurionovi dal dvě hvězdy a dneska Princi z Persie jednu, tak týhle sračce musim všechny tři hvězdy ubrat na odpad (tak nějak jsem si na to zkrátka vzpomněl a zjistil, že to je strašná blbost).

Ghost Rider (2007) odpad!

Myslel jsem že půjde o totální nářez a vono tohle, naprostá pitomost, trapnej záporák a ještě trapnější konec no prostě špatný.

Sám v temnotě (2005) odpad!

Proč to ten chlap dělá? To nevidí jaká sračka mu z toho vždycky vzejde?

Braindead - Živí mrtví (1992)

Viděl sem scénu kdy tam chlápek popadne sekačku na trávu a rozseká tam tu havěť na totální sračky. A i tak to vypadalo jako totální komediální pitomost, což je ovšem účel filmu, kterej si nehraje vůbec na nic. Moment, kdy přijde na scénu mimořádně tvrdej kněz je taky brilantně komediální, no a v momentě co na ty divný lidi vytáhne eso v podobě karate tak sem se málem válel smíchy po podlaze. Jackson je/byl magor a vůbec by nevadilo kdyby s něčim takovym přišel znova. Maximální vrchol. Hvězdičky neuděluju, protože jsem film neviděl celej a asi nikdy neuvidim, jelikož vůbec nemam chuť :)

Bez předsudků (2009) (TV film)

WARNING: následující komentář může vzbudit oprávněné naštvání. Já to neviděl. Proč? Ano přiznávám se. Prostě jsem to vidět nechtěl. Filmy pana Trošky jsou mi velice cizé a on sám jako osoba se mi jeví spíše jako (omlouvam se za použitý výraz, ale já to tak vidim) pohádkovej debil, kterej by nenatočil snad ani pitomou telenovelu. V jeho filmech se nadají hledat chyby, protože to co z toho vždycky vzejde působí jako jedna velká chyba. Kdysi jsem viděl jakýsi dokument o tom, jak tento (ne)populární režisér točí své filmy a byl to vážně směšnej zážitek. Keců má tolik, že by mu kdejakej herec dal do držky (Divný, že se ještě nestalo.), rukama mává do všech stran, ale výsledek je vždycky totálně odpadní. Pokud si kladete otázku proč hodnotim film kterej jsem neviděl tak odpověď se skrývá v těch několika řádcích, které jste si nejspíš přečetli. Těm kteří si toto přečtou, a nesouhlasí s tím, se omlouvám. Musel jsem zkrátka poslat názor na svět, ikdyž vás třeba vůbec nezajímá.

Blueberry (2004)

Vážně nevim co si o tom myslet, film disponuje skvělou kamerou, pěknou hudbou a jednou napínavou akcí, jenže celej dojem pak kazí nepochopitelné digitální efekty, které se sice tváří jako důležitý prvek filmu, ale klidně by se bez nich obešel. Střich je v několika scénách dost zběsilej a nejednou i dost špatně vyřešenej. netroufam si hodnotit hvězdičkama, protože odpad je málo a 5 je moc a to mezi tim se k tomu zkrátka nehodí.