Necron

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 3.8.2019  23:04
    Heavy Trip (2018)

"Radši se posrat, než mít celej život zácpu."

• 3.8.2019  00:12

nekonecne umorna pruda

• 22.6.2019  11:14
    Our Planet (TV seriál) (2019)

Ellie Goulding - paneboze proc???

• 20.6.2019  17:49

Střípky ze života horolezce - Vzpomínka na Míru Šmída

• 3.6.2019  17:19
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Ano, soudruzi. Za to, co dnes v noci uděláme, budeme odměněni. Teď můžeme zazářit. :-) --- Když pravda uráží, pak lžeme a lžeme, dokud nezapomeneme, že nějaká pravda je. Ale ona pořád je. Každou lží si děláme u pravdy dluh. A dřív nebo později se musí splatit.

• 19.5.2019  23:11

Z padajících mrožů se tají dech.

• 14.3.2019  10:47

nekvalitni a prepaleny cgi mashup: lotr, matrix, star wars, terminator, titanic, avatar, into the badlands, castle in the sky...

• 12.3.2019  12:23

1* Max Richter ost, 2* vizual, jinak tragedie - pocinaje scenarem (Beau Willimon) az po rezii (Josie Rourke).

• 6.3.2019  23:19

Oscar za Nejlepší film? Co je Nejlepší film? Nejkorektnejsi? Nejuhlazenejsi? Nejlibivejsi? Nejvykonstruovanejsi? Nejnekonfliktnejsi? Kdyz se do mixeru nasype 150 pozitivnich ingredienci a zadna negativni, tak vznikne tohle => strasidelny kalkul.

• 24.2.2019  18:51
    Creed II (2018)

vyfantazirovany pridavek, z jehoz scenare i ztvarneni boli cely mozek. neskromna, hloupa, ukdákaná plačka snazici se ziskat respekt, aniz by divak dostal jakoukoliv pohnutku (scenarista zrejme nechtel ukazat nebo netusil jak). spise se stava, ze si divak v prubehu celeho filmu vroucne preje, aby hlavni "hrdina" umrel co nejdrive a tohle utrpeni skoncilo zaverecnymi titulky. misto toho prijde druha pulka nekonecneho filmu, kde mnohem vice sympatii budi protivnik. soundtrack je hodne fajn, coz pro me bylo lakadlo ke shlednuti filmu, ale za to shlednuti to rozhodne nestalo.

• 24.2.2019  18:36
    Creed (2015)

vykonstruovany nesmysl, znouzectnost vycucana z prstu, kde je na sto honu citit nepochopitelne protezovani jedne strany za jakoukoliv cenu. rozhodne to neni o sportu ani o boxu. uz radsi nic nedelej Ryan Coogler. a to jsem to videl az po Black Panther, coz byl totalni facepalm festival.

• 16.2.2019  16:15
    Système K (2019)

to chci videt :-) https://www.youtube.com/watch?v=9PtrzUDSnSk

• 13.2.2019  22:30

vyvrcholeni je az uplne na zaver, v zaverecnych titulcich. film vybuzuje neprijemne pocity a vnitrni neklid, znovu videt netreba.

• 12.2.2019  22:20

Slozitost zivota a odlisnost lidi vede k tomu, ze ve vzajemnem jednani dochazi ke konfliktnim situacim. Ty vyzaduji resení. Jake? ... Myslenky na odplatu a pomstu dovedou cloveka ovladat nekdy az k nepricetnosti... Film pekne graduje a kocka se psem jsou jen pomyslnou tresnickou na dortu .)

• 10.2.2019  09:04

"Později kdosi vstoupil do zahrady a roztloukl hadům hlavy kamenem." Skvely atmosfericky dokument, kde je videt, jak z Nicka uplne sala bezmoc - po smrti syna. Nick je zdrcen, preziva, nic mu nedava smysl a vsechno ho stve - musi to byt hrozne. Vse se odrazi v krasne temnem albu Skeleton Tree.

• 8.2.2019  22:38

Rezistentni barokni porno

• 20.12.2018  23:36
    Roma (2018)

Filmova kino pastva roku - dokonalost v kazdem detailu.

• 17.12.2018  23:25
    Grygar (2018)

Pan Grygar by si zasloužil dustojnejsi dokument než tenhle amatérský a povrchní medailonek.

• 2.12.2018  23:07
    120 BPM (2017)

poctiva terapie - vydrzet tady tech 140min (aula - povyk - diskoteka - in tha loop) az do konce. zlate Entre les murs

• 30.10.2018  19:00
    Nick Cave - Jubilee Street (hudební videoklip) (2013)

Nick Cave & The Bad Seeds - "Jubilee Street" (Official Uncensored Music Video)

• 29.8.2018  22:49
    Upgrade (2018)

Vymazlene nizkorozpoctove sci-fi s neohranymi herci; perfektni scenar (pro stare - odrbane - tema) korunovany dokonalym zaverem. prvni velke poteseni tohoto roku.

• 29.8.2018  22:38

Odpudivy film, jeste horsi nez Sex and the City, kdo by to cekal... Otresne dialogy, megatrapne sceny, hruzostrasny soundtrack, proc?

• 26.8.2018  22:37

nekompromisni tah na branu.

• 26.8.2018  22:35

Příležitost zajít si na soju a vepřovou polévku. Přijď pak domů a dáme si soju, jo?

• 4.8.2018  15:30

zbytecna kopie gojiry s oblibenou hollyshit postavou (rockem)

• 2.8.2018  22:53

intergalakticka "groteska" v polymorfni strukture, splacana ze vseho, co bylo po ruce. prekombinovany scenar gradujici do bezbrehe a ubijejici nudy. nastesti to nebylo uplne blbe a trapne jako jine kousky od marvela, kdy si clovek musi zakryvat oci nebo resit, jestli to nevypne. nevyuzity potencial - ani jeden pokus o vtip se nepovedl "Jestli na mě hodíš další měsíc, tak se fakt naseru." ...ehm, tony stark? a mame zadelano na dalsi nesmysl v zajmu tezby penez.

• 29.6.2018  22:35

Reziserky vyborne odvedene remeslo, bohuzel pusobici jako 2x prevarena polivka. Slabsi scenar, skvělý Josh, soundtrack jedna velka, nudne zaloopovana, vykradacka. Kdybych nevidel jednicku, dal bych 4*.

• 16.6.2018  01:06

- Když totiž jde o sociální nespravedlnost, justiční lhostejnost, institucionální rasizmus a vyloženou chamtivost, naprosté většině lidí v téhle zemi je to úplně fuk. - Nespravedlnost nás může rozzuřit, ale nesmí nás zničit. - Svět je plný báječných věcí, ne? - Říkám, že čistota v tomhle světě nepřežije. Životní podmínky mají svůj vliv. - Skuteční nepřátelé nehrozí zvenčí. Jsou uvnitř. -- perfektni role denzela, film s presahem a k zamysleni (tak to mam rad). skoda, ze neni docenen mistnim publikem... (mozna to cas napravi).

• 27.5.2018  13:30

Víš, že tu byl Malý Ronnie? - Teda... on je fakt někdo. - Je nudnej. Hezkej pitomej Nor, co objíždí svět, aby si to s každým rozdal. Ženy, muži, hermafroditi, psi, kozy, opice... Bude to první malé dítě, co zemře na syfilis, ale jo... ... je fakt někdo.

• 6.5.2018  20:11

trapne, pateticke, ubohe, dementni. uz to nikdy nedelejte prosim vas!

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10