Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
Konzistent
Elemér Konzistent
Brezno, Banskobystrický, Slovensko
Seagalológ
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Drama
Komedie
Sci-Fi
Dokumentární
film
seriál
TV film
divadelní…
amatérský film
USA
Československo
Česko
Velká Británie
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Zemřít je snadné
(2009)
Magnetické tornádo
(2011)
Těžko ho zabít
(1990)
Přepadení 2: Temné území
(1995)
Zabiják
(2003)
Bestie
(2003)
Žoldáci spravedlnosti
(2006)
Zákon ulice
(2007)
Záskok
(1997)
Jak pivo zachránilo svět
(2011)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel