Pan Fitzwilly (1967)

Průměrná komedie s originální zápletkou, oficiální text distributora je mírně zavádějící... Fitzwilly je okouzlující Claude Fitzwilliam (Dick van Dyke), majordomus sloužící v newyorském honosném domě, kterému vládne filantropka a aspirující spisovatelka, dcera výstředního milionáře, slečna Vicki. Otec prohýřil jmění,takže Vicki po smrti zanechal pouhých 180 dolarů, o čemž věděl jen Fitzwilly a ten dělá vše možné i nemožné pro to, aby jeho paní nepocítila sebemenší odchylku z nákladného milionářského životního stylu. To vše za pomoci veškerého personálu v domě a svých lidí mimo něj. Vše naruší až nová sekretářka.

Nickyho rodina (2011)

1.7.2015 a já brečím jako malá... :( (objektivně mohl dokument končit tak o půl hodiny dřív, patetický konec byl už trochu proti srsti)

Vzpomínky na Treblinku (2011) (TV film)

Vyhlazeny statisíce, přežilo sotva 60, vyprávět o tom mohou už jen 2. Kalman a Samuel. "Nemohu se toho zbavit, stále jsem v Treblince, v té hrůze....v noci, ve snech."

Dvě dámy při těle (1997) (pořad)

Dvě babky na motorce a sajdce vaří echt nešizené jídlo, které by zabilo nejedno vyžle. (Viděno před lety na Spektru, současně s prvními díly Jamieho Olivera a Nigely Lawson - kuchyně Anglie ze 3 různých pohledů)

Autopohádky (2011)

Joooo být tak malý kluk, tak to asi hltám jako celek. Takhle mě nadchla pouze pohádka O rybáři... - ta animace rozpohybovaných papírů v retro prostředí nábytku a doplňků z období Bruselu je famózní!!! Zbytek je fajn, zvlášť šílená víla, styl tohoto příběhu je nejvíc podobný pohádkám z Fimfára.

Žlutovous (1983)

Slabší Pythoni + nejzhulenější americké duo Cheech&Chong

Agatha Christie's Poirot - Bonboniéra (1993) (epizoda)

Poirot jako mladický a hubený!! vyšetřovatel při svém prvním případu ještě v rodné Belgii versus 'současný' Poirot navracející se po letech do vlasti kvůli Jappově převzetí nejvyššího belgického ocenění aneb jak Hercule ke své oblíbené broži přišel.