Krátký příběh (1988)

Trochu nudná blízká setkání třetího druhu - s hudbou, která to celé drží nad vodou.

Jak zkrotiti zlého muže (1986)

Co toto proboha bylo??? Neuvěřitelně pitomé dialogy otravné hlavní dvojice (vlastně všechny dialogy v celém filmu jsou otřesné!!!). Největší vtip byl ovšem jak strakatá štěňata bassetů vyrostla v rezavé bloodhoundy - tomu se říká kouzlo, Marie!

Sting v Berlíně (2010) (koncert)

Symphonicity Tour - záznam z Berlína, viděno live 22.9.2010 v Praze.

David Suchet - v kůži Poirota (2013)

Naprostá povinnost pro 'Poirotovce'. Dokument osvětluje způsob výběru hlavního herce rodinou Agathy Christie i to, jak se následně Suchet připravoval na roli (jeho seznam poznámek o Poirotovi, které vyčetl ze všech knih o něm, mne pobavil a ohromil). David Suchet je prostě dokonalý herec ŽIJÍCÍ svou postavu celých 25let. Když jsem viděla, jak ho sebralo natáčení Opony - a to jak na place, kde zamáčkl slzu, tak když o tomto díle vyprávěl s pohnutím v hlase a chvěla se mu brada... Nikdo už nikdy nepřekoná jeho výkon v této roli a myslím, že se o to už ani nikdo z úcty k jeho dokonalému výkonu nepokusí.

Malé kino (1979)

Vtipná jednohubka s hudbou Petra Skoumala na námět Aloise Mikulky. Zrýmovaná návštěva malého ježka v kině s promítáním 4 'filmů'. Velcí páni - o červících v jablíčku, Mlsný Míša - o medvědu toužícím po medu, V lese - o divokém praseti, Řeka Nil - o krokodýlech.

Jabloňová panna (1973)

Síla lásky překoná i úklady čarodejnice a jejích harpyjí.