Dům v plamenech (2021) (TV film)

Stephanie skvěle ztvárnila postavu ženy, která pomalu ale jistě propadá šílenství, alkoholu a drogám. Doktorka Debra Greenová, zdá se  našla svůj vysněný dům. Boužel pro ni, je ale přílš pozdě. Filmy, které jsou založeny na skutečných událostech, mám ráda. Hrozně dlouho jsem čekala na snímek, kde se objeví moje oblíbená herečka. Velkým problémem filmu je, že prakticky jediný kdo ve filmu podává solidní herecký výkon, a celý film tím "zachraňuje", je právě Stephanie March. Nezbývá než doufat, že po tomto smímku, na sebe další filmy se Stephanii March na sebe nenechají dlouho čekat.

Horší než smrt (2007)

Úžasná komedie plná britského humoru. Opravdu nevím, kdy naposledy jsem se u televize tak nasmála. Pro černý humor mám slabost. I když jsem film viděla mockrát, stále se bavím jako poprvé.

Noční směna (2014) (seriál)

Jasně, pohotovost to není, ale koukat se na to dá. To že se jedná seriál z prostředí noční směny na pohotovosti, (nečekaně) je zde jistota, že to nebude nuda. Tedy aspoň co se případů a pacientů týče. Hlavní hrdina TC, je sice skvělým lékařem, ale také je dost problémový. Některé bizardní lékařské postupy co využil v Afgánistánu, přenesl i do praxe ve zdejší nemocnici. Jasně, je to celé přetažené za vlasy, ale vždyť je to jen seriál. Vedoucí noční směny je jeho bývalá holka. Nový šéf nemocnice hledá kde by ušetřil, a jak lékařům nejen z noční směny znepříjemnil život. Většina postav z řad lékařů, má společnou minulost v armádě.To je zde také často zmiňováno. Jsou to tedy přátelé na život a na smrt.

Jako malé děti (2006)

Dost jsem váhala, jestli mám dát čtyři nebo "jenom" tři hvězdy. Nakonec přidávám hvězdičku pro Patricka Wilsona. Je to totiž děsnej fešák. Bohatá panička žijící na předměstí v krásném domě, ve kterém se ale cítí osamocená. Pro svého manžela je neviditelná.Osamocený otec, který vlastně není tak úplně osamocený, a jeho žena, co dává přednost kariéře před synem a manželem. A tak si začne románek se sexy tatínkem Bradem. Každý z sousedů skrývá nějaké to svoje tajemství. Včetně úchyla pedofila. Trochu klišé.

Obhájce (2011)

Poctivá filmová právničina. Neskutečně skvělý kousek s bezvadnou atmosférou. I když jsem film viděla vícekrát, stále mě nepřestává udivovat, jak strašně dobrý to je. McConaughey je zde takřka dokonalý.Na výbornou zde vyšel ze své typické role, a dokázal nám všem, že to není jen "vtipný hezounek", ale že umí zahrát i vážnější role. Scénář je plný zvratů, které vůbec nepůsobí, jako prostě něco aby jste si mohli říct: "Teď to určitě přijde!" Taková akce na oko. Něco takového zde nenajdete. Je to prostě puzzle, které do sebe zkrátka zapadá. Troufám si říct, že je to McConaugheyova životní role.

Plastická chirurgie s. r. o. (2003) (seriál)

Myslela jsem si, že je to "jen" další lékařský seriál Ačkoliv, nejsem fanouškem tohoto žánru, tento seriál hodnotím velice kladně. Byla to příjemná podívaná. A opravdu jsem byla zvědavá, co se stane v dalším díle. Ale nejlepší na tomto seriálu je vývoj postav. Zprvu se zdálo, že "ten zápornej" je Sean, ale později se jejich role prohodí, a z povrchního, majetnického a sobeckého Christiana, kterej by si to rozdal snad s každou, se stane "ten zodpovědnej", který umí dokázat, že mu záleží taky na někom jiným, než je jen on sám.Naproti tomu, Sean který je manžel a táta na plný úvazek, se postupem času propadá hlouběji a hlouběji do propasti. O zvraty zde není nouze, ale jsou servírovány v rozumné míře.Postupem času, se na to nejde přestat dívat. Sex a prachy vládnou světu.Jediný mínus bych hodnotila jejich syna. Byla to vlastně jediná postava, kterou jsem fakt nemusela.Ten byl fakt na facku. I když jsou některé jejich případy až absurdní a opravdu hodně nereálné, i tak je to skvělý počin, který lze jen těžko lze srovnávat s kterýmkoliv jiným seriálem. Za mě nejlepší seriál z lékařského prostředí, jaký jsem kdy viděla.

Tenet (2020)

Je to až nečekaně dobrý. Plno akce, vystřílených nábojů... Ale přesto to není klasická či další akční pecka. Co je ovšem pecka, je Robert Pattinson. Ten je zde skvělý. Myslím, si, že po shlédnutí tohoto smínku, si někdo na nějaké Stmívání či Edwarda nikdo ani nevzpomene. Filmy kde si filmaři pohrávají s časem mám ráda. Sice to člověk musí o to pečlivěji sledovat, ale je to celkem fajn filmový zážitek.Je tam hodně přetáčení, a to já ráda. Hodně se mi zde líbila kamera.

Iluzionista (2006)

Naprosto úžasná podívaná. Opravdu strhujcí film. Obvzlášť se mi líbila kamera. Výkon hlavního hrdiny je kapitola sama pro sebe. Film neomrzí ani několikátém zhlédnutí. Film má hutnou atmosféru. Střih, hudba, kamera, vše je zde dokonalé. Charisma Edwarda Nortona zde nebere konce. Bravo!

Jumanji: Další level (2019)

Příjemná podívaná i na podruhé. Johnson je můj oblíbenec. Byla jsem také moc ráda za Karen Gillan. Dokonce si myslím, že pokračování je o chlup lepší, než jednička.

Zloba: Královna všeho zlého (2019)

Takový lepší průměr. Neurazí, nenadchne. Ale hezky se na to kouká. To rozhodně ano. I příběh je okey. Ale zkrátka tomu něco chybí. Ale Angela je zde super. Její lícní kosti stojí za to.