Post mortem: Město, kde nikdo neumírá - Post mortem (2021) (epizoda)

No, jak to jen napsat....Ne všechno co je ze severu se povede. Vlastně, ale ani nemůžu říct, že to bylo blbé, ale bylo to tak neuchopitelné, že jsem se neměla za co zachytit. Nebyla to kočka ani pes ani veverka a ani gepard. Nicméně mě bavilo se na to dívat i když to bylo takové zvláštnědivněnepochopitelné! Za mě 75%

Tři metry nad nebem (2010)

K tomuto filmu jsem se dostala nějakým omylem. Když jsem zjistila vo co go, tak jsem ho chtěla zaříznout, ale nakonec mě to nějak upoutalo. Nejsem ani funoušek romantiky a navíc ani věkově se nepřibližuju hrdinům přesto jsem si to nakonec užila jako takovou nostalgickou vzpomínku na ty začátky velké lásky.  Na štěstí, smutek, bolest, slzy, smích, lásku, nenávist, jízdy na motorce...Tvl bylo to tenkrát fuck velké stejně jak v tomhle filmu, tedy bez toho násilí. To by mi vadilo taky. Takže nakonec jsem se vlastně docela dojala a užila si to. Za mě 75%

Bajo la piel de lobo (2017)

Takový španělský Trosečník, který ovšem žije na vrcholku hory zcela dobrovolně. Film se odehrává v blíže nespecifikované době 20.-ého století, ale tipla bych si 2. polovinu.  Martinon si žije pěkně v klidu v rozvalinách bývalé vesnice, chodí na lov a jednou za 3/4 roku sejde do vesnice, aby prodal kožešiny. Lidi obecně nemusí, takže je spokojený ovšem než mu vlci zadáví psa. Pak si koupí manželku, ale ta mu moc dlouho nevydrží, tak si ji jde do údolí vyreklamovat jako vadné zboží. Její otec ovšem nemá peníze, tak mu dá svůj poslední majetek a to nejmladší dceru. A teď se začne jeho život obracet naruby. A vůbec se nedivím, protože žít s vidlákem v manželství, kde si řeknete 2 věty za 14 dnů to musí být na palici, to už byl zábavnější Wilson, který žil s Tomem na ostrově. Krajina je syrově krásná a nebezpečná stejně jako život horalů a film je rozhodně zajímavý i přes tu minimálomluvnost, spíš to je jeho přednost. Dokáže se vám dostat pod kůži a to je to o co má ve filmu jít. Za mě 85%

Nesmírná spravedlnost (2006)

Jéžiš to bylo, ale divné.  Jasně, že spravedlnost si každý vykládá podle svého úhlu pohledu. A to jediné bylo na tom filmu asi nejzajímavější. Jinak to bylo vlastně o ničem a ten konec byl jak to jen říct slušně, prostě debilní.  Za mě65%

Rytmická sekce (2020)

No, tak to se moc nepovedlo. Mělčiny byly super, ale tohle? Tady Blake opravdu přecenila své síly a Juda vůbec nechápu proč do toho šel. Celé je to nějak pofidérní, není to sice úplný průser, ale přesto je to úplně na pi*u. Vůbec nechápu proč ! tohle někdo natočil. Za mě 65%

Sweet Girl (2021)

Tvl to byla, ale pííí..tomost. U Jasona bych to ještě nějak rozdýchala, ale ten dějový zvrat a co se dělo pak, rozhodně ne!!! Bylo to neskutečně tupé, vyprázdněné a bez jakéhokoliv nápadu. Divím se, že jsem se vůbec dokoukala i když vlastně jsem čekala jestli na mě nevybafne něco ještě stupidnějšího. Za mě 25% ať nežeru...

Expedice: Džungle (2021)

Tak mám nový zásek s mým človíčkem. Jemu se to líbilo a já se bavila taky, tak jsem spokojená. Bylo to sice natočené nenáročně imrvére fejkově,  ale co už, takhle se dnes filmy prostě točí. Trocha humoru tam nechyběla a Metallica to tam oživila. Je třeba opět si uvědomit, že je to film Pro děti verbale !!! Za mě 75%

Černý ostrov (2021)

Pardon, ale to bylo tak blbé, že to snad ani nemá omluvu. Všechno je tak neskutečně pitomé a předvídatelné, že to není až normální. Prostě takový německý podprůměrný televizní film o ničem. Za mě 35%

Hercules (2014)

Pardon, omlouvám se všem 4 až 5 hvězdičkářům. Já jsem prostě odkojená Starými řeckými bájemi a pověstmi, které jsem četla na základce a žádný film to ještě nedokázal přetvořit lépěji. Tady totiž vůbec nejde o herce a herky a jak kdo vypadá, ale o tu podstatu děje! A to tady naprosto chybí, ovšem všechno přičítám dnešní fantasy psychouctívačské době, která mě totálně sere. Prosím vás vraťme se ke kořenům a začněme opět číst knihy, protože jinak se z nás stanou totální roboblbové. Za mě 65%

Tolkien (2019)

Tohle jsem potřebovala vidět. Pána prstenů miluju ovšem Hobita jsem nečetla a ani se na to nechystám. To, že kniha vznikla na základě zážitků z 1. velké války mi bylo jasné a dokonce jsem měla vlastní předtuchu o Ronaldových představách. Pro mě třeba hobitci z Kraje bylo Česko, které se taky zapojilo do průběhu války ( sice až druhé, ale co už).  Film byl pro mě zajímavý co se tvůrcova myšlení týče. A hlavně jsem konečně pochopila co byl J.R.R.Tolkien vlastně zač. Rozhodně to byl a je zajímavý a velice vnímavý člověk. Za mě 85%