Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
5 fanoušků
/ 4 body
elkon61
Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Horor
Animovaný
Akční
film
hudební…
seriál
TV film
pořad
USA
Velká Británie
Česko
Německo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Zrodila se hvězda
(2018)
Thor: Ragnarok
(2017)
Auta
(2006)
Ten, kdo stojí v koutě
(2012)
Milenci těch druhých
(2015)
Harry Potter a Fénixův řád
(2007)
Spirit - divoký hřebec
(2002)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
Truman Show
(1998)
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
(2001)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
4 body
Fanklub
(5)
Darth_AK
plejtvak99
tiberian23
JondeS
Aldas123
Časové pásmo bylo změněno