Zločinec (2008)

Moje prosby byly vyslyšeny.... Val Kilmer je zpátky! V roli, kterou si zaslouží. Jedna nešťastná událost a krásný životní sen se rozpadá. Dobrý člověk se ocitá ve vězení a vy máte pocit jako byste tam byli s ním. Zločinec je hodně komorní film, ale to není překážkou. Aby jste pochopili, jak může být systém nespravedlivý není třeba velkého rozpočtu, zvlášť když režisér sáhl po tak dobrých hercích. Z téhle věznice se vám stáhne žaludek.

Poslední legie (2007)

To jediné co potřebujete vědět, než si pustíte Poslední legii je, že za ní stojí sám "velký" tvůrce seriálů Xena a Herkules. Překvapuje mě menší hodnocení než má 10,000 B.C., protože je legie ještě trapnější....tudíš zábavnější:). Ti z vás, kteří četli předlohu, ruce stranou, plakali byste. Pro Vás ostatní: měli jste rádi Xenu? Fandili jste lovci mamutů mezi pyramidami? Pak se Vám bude líbit i desetiletý Romulus máchající Excaliburem:)

Ten kluk (2007)

John Crowley není zrovna poutavý vypravěč..... Silný příběh chlapce, jehož rodiče stáli nejspíš za starou bačkoru(ani v nejmenším tím nechci zlehčovat rakovinu..) a nejlepším kamarádem se stane narušený puberťák s potlačenou agresí, kterého znásilňuje vlastní bratr, není zas až tak silný, když se u něj nudíte, protože vás víc zajímá druhá dějová linie(proč byl vlastně "Jack" vězněn). Tu vám servírují pouze zkratkovitě. Vím že se tu hraje na silný kontrast špatného a dobrého, ale ta "osudovost" mi připadala příliž okatá. V momentě, kdy si každé vyrčené slovo našlo svůj protipól, film skončil...jaké překvapení. Námět byl zajímavý, zpracování mě nijak neuchvátilo.

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Nechci škatulkovat, ale žádný film o Hulkovi nemůže být dobrý. Už jen základní myšlenka zeleného zuřivého monstra, které všechno demoluje, je blbá. Takže se dá říct, že z toho Leterrier, Norton i Liv Tyler vybruslili docela dobře...

Ve službách války (2008)

Dobré je, že už vím minimálně jeden důvod, proč Američani nemají rádi Bushe:). Ale jinak je to nuda

Eurotrip (2004)

Že je režisér z Ohia asi nepřekvapí nikoho, kdo má Američany za burany. Nadsázku si představuju jinak a zábavu taky! Eurotrip je zhovadilost, nabízející pár odhalených ňader, Petra Jákla, "divoký" sex ve zpovědní budce, ve Vatikánu (s pannou), snad nejtrapnější z trapných scén s italským gayem a mnoho dalšího........potěší snad jedině, že tu výjimečně netečou žádné exkrementy, jak už u teen komedií bývá jakýmsi trademarkem, naopak zamrzí, že Michelle Trachtenberg ty plavky nesundala:)

Sám doma a bohatý (1994)

Nebylo to tak hrozný.....viděl jsem mnohem horší "komedie". Ale doporučovat to nebudu:) Oni vám to doporučí na Nově;)...a tam to taky patří.....

Fuck Me (2000) odpad!

Podobně zvrácený, jako Zvrácený s tím rozdílem, že násilí tu není tak explicitní, jako sexuální scény, což je mi pořád milejší. Je to sice fakt hrozný, ale stupidity již zmíněného Irreversible to zase nedosahuje.