Ženy v běhu (2019)

Jako pro jednoho ze zástupců mužského pokolení byl pro mě tenhle film tak trochu utrpení. Tohle je film pro ženský, já tomu nerozumím, nudil jsem se u toho jako prase a zase jsem nevěděl o čem to vlastně je. Nuda nuda a nuda !

Bezva ženská na krku (2016)

Mezi tím vším českým komediálním bahnem řekněme, že tenhle snímek patřím k tím snesitelným. Humor jednoduchej, chvílema trapnej, ale není to žádná hrůza. Oddychovka na odpočinek, Vetchý skvělej, Hřebíčková je sympaťanda.

Špunti na vodě (2017)

I když na téhle rodinné letní ,,dobrodružné" komedii není nic zajímavýho, nedá se jí upřít aspoň to, že se dokázala obejít bez trapnýho humoru a pohodovou letní atmosféru. Je to prostě letní velmi nenáročná oddychovka, u které se dá vypnout a odpočinout. Já osobně už to nikdy vidět nepotřebuju ani nechci, ale věřím, že si to svýho diváka najde a nemělo by to nikoho nějak moc urazit.

Plod noci (1990)

Barker se tu určitě dost vyžíval se svojí zvrácenou myslí plnou znetvořených postav, nechutných kreatur a krvelačností. Masky, efekty, gore, to všechno je super, Cronenberg jako vraždící psychopat nemá chybu a herci jsou Ok. Nějak mě ale tenhle prapodivně úchylnej svět nevtáhnul a naplno neoslovil.

Godzilla vs. Kong (2021)

Epická řezačka nejkultovnějších monster s dokonalým vizuálem a dostatečnou dávkou zábavy, jakou může tupost tohoto typu nabídnout. Narovinu, je třeba tu úplně vypnout a nebabrat se v nelogičnostech, zákonech fyziky, ale s tím pevně doufám počítá valná většina diváků :-) Pokud to umíte a nevadí vám tu a tam nechat odpočinout mozkovnu, dostanu skvěle velkolepej akčňák. Mrzí mě jen absence nějakýho twistu, překvápka apod.. Je to gigantická tupá zábava, ten film to ví, tvůrci si toho byli taky vědomi, takže si tu nikdo na víc nehraje a ono to prostě funguje. Tahle série mě zatím nijak nenasrala, u mě jasně vede Godzilla z r.2014 a další díly si drží poměrně stejnou úroveň zábavy. Mě to bavilo, demoliční chtíč byl ukojen jsem spokojenej.

Liga spravedlnosti Zacka Snydera (2021)

Ačkoliv jsem tomu nijak extra nevěřil, dostalo mě to. Zack Snyder je osobitej tvůrce a tady je to prostě vidět. Ti superhrdinové dostali příběh jaký si zasloužili a je to epický jak hovado, nádherná hudba, postavy dostaly zasloužený prostor a ten digibordel odpouštím, nevadil mi. Hodně atmosférická věc, což mě trochu překvapilo a několikrát jsem měl husina jako kráva. Za mě naprostá spokojenost, doufám, že Snyder bude pokračovat v dalších velkolepostech.

Cage Dive (2017)

První film téhle ,,série" , kterej stojí za to. Není tu asi nic, co by nějak vyčnívalo nad ostaními survivaly se žraloky, ale je to dobře natočený, věrně zahraný a ta situace působí opravdu uvěřitelně nepříjemně. LEpší průměr, který by neměl nějak urazit.

Malý krámek hrůz (1986)

Ne, tohle ne. Já ten muzikál nepřekousnu, je to už až moc blbý. Nevadí mi masožravá kytka z vesmíru, která roste, trpí záchvaty smíchu a chce sežrat celej svět, ale ve formě ujetýho muzikálu je to hrozný. Pár vtípků bylo OK, ale spíš jsem trpěl a doufal v brzký konec.

Děs přichází z hlubin (1980)

Nebudeme si nic nalhávat, je to píčovina, o tom žádná. Je to béčko jako kráva, ale jsou tu pěkný nahotinky, úplně debilně vypadající monstra, který znásilňují ženský a ostatní trhají na kusy, velmi slušný gore, přiměřenou stopáž a super finále. Škoda jen, že tu nebyl větší gorefest, mohli se rozjet trochu víc, bylo by to zábavnější a člověk by víc toleroval tu přiblbost. Ale nakonec je to slušná brakovka, která mě docela bavila a několikrát jsem se i dost zasmál.

Stepfordské paničky (1975)

Počáteční skepse se pomalu vytrácela jak děj a atmosféra pomalu, ale opravdu velmi pomalu přituhoval a člověk proti tý loudavosti musí bejt trochu odolnej. Vyústění vynahrazuje veškerý čekání a několik nudných pasáží. Podle mě nejde tak úplně o horor, ale ten konec se mi hodně líbí a dá se to brát jako super vtípek, kterej je mi ve finále hrozně sympatickej právě z chlapskýho pohledu :-). Takže výsledek je skvělej a určitě se tenhle film dá jen doporučit.