Žena (2011)

Dost rozporuplný film, nějak nevím, jestli ho vychválit do nebes nebo nad ním mávnout rukou. Líbí se mi ten zvrhlej nápad a brutální vyústění, který je sice očekávaný, ale skvělý :-). Mám ale jeden problém a sice s tím artovým podáním celýho filmu. Nebo to aspoň na mě působilo, že tu byla celou dobu snaha vyznít jako artovka a to bylo dost rušivý.

Noční můry z temnot (2019)

Velmi sympatická a pěkně vypadající žánrovka, která sice moc nevyděsí, ale rozhodně pobaví. Má to atmosféru a zábavný postavičky včetně bubáků.

Great White (2021)

Těším se na každej žraločí film a tomuto jsem dával velký naděje, ale bohužel. Nic novýho, naopak naprosto standardní 100x krát viděná hra. Asi by to nevadilo tolik, kdyby tu byly sympatický postavy. TAhle parta obětí, co tu byla mě neuvěřitelně srali, ale neuvěřitelně moc, bylo utrpení je pozorovat a ještě větší je poslouchat. Podprůměrná žánrovka, která jde velmi lehce a rychle zapomenout.

Howl (2015)

To je ale překvápko, tady není moc co vytknout. Super vizuál, strašidelná atmosféra, fungující postavy, krásný gore a hladoví vlkodlaci. Sakra dobrá práce a pro hororový fanoušky se to dá jedině doporučit.

Armáda mrtvých (2021)

Nemůžu říct, že bych byl nějak zklamanej nebo nasranej, ale od Snydera jsem prostě očekával něco víc, než ,,jen" akční vypatlaninu. Ono na tom není v zásadě nic špatnýho, je to drahá prostoduchá řezačka se zombíkama, ale žádným způsobem nevybočuje nebo nemá čím utkvět v paměti.

Na vlastní nebezpečí (2007)

Snaha tu byla, o tom žádná, ale nudnější dobrodružnej film jsem snad ještě neviděl.

Kyslík (2021)

Aja si mě opět získal, zkrátka on ví co právě točí a jakej to má mít účel. Nedělá nic absolutně převratnýho, ale funguje mu to.

Ben Hur (1959)

Jeden z nejvelkolepějších filmů, co jsem kdy viděl, o tom žádná. Epický megafilm, který dokáže uchvátit i dnes. Nevím co víc napsat, plnej počet nedávám jenom proto, že během těch 4 hodin jsem se několikrát přistihl, že se trochu nudím. Každopádně jde o o opravdu velký skvělý film.

Občan Kane (1941)

Filmové poupátko, které se po právu stalo klasikou. Má to výborný scénář a hodně mě bavila ta hra s divákem. Určitě povinnost pro každého filmového fanouška.

Past na turisty (1979)

Skvělá atmosférická záležitost, která funguje díky lokalitě, děsivého domu figurín a skvělýho zabijáka. Holky jsou pěkný, trochu strachu i napětí tu máme, na co si stěžovat, tenhle slasher rozhodně patří k mezi ty lepší.