• Krátkometrážní

DVTV (2014) (pořad) odpad!

Existuje vůbec v týhle zemi profesionální žurnalistika?

Kotel (1998) (pořad) odpad!

Tak todle je žumpa. Viděl jsem díl se Sládkem a musím říct, že takový hovada v publiku to svět neviděl. Nedávno jsem viděl rozhovor s Landou, kde se ho moderátor ptal v čem byly devadesátky jiný. On odpověděl, že například nebyly nálepky. Tenhle pořad jeho odpověď naprosto popírá. Říct, že Sládkova strana je neofašistická, to snad ani není možný. V tý době Češi věděli hovno co je nějakej fašismus. Sládek tam ty všechny "sfetovaný anarchisty" jak on sám řek totálně argumentačně rozbil. Krásný vidět, jak si tam z nich Sládek dělal prdel. Hovada z publika mluví o demokracii ale když někdo souhlasí se Sládkem tak patří ke tzv. Sládekjugend - až mi bylo trapně za to hovado. Jílková ať třeba chcípne. Totálně zmanipulovanej, zaujatej pořad vedenej naprosto neprofesionální krávou, která z Novy přeletěla na ČT a je tam doteď. Za tu dobu se nikam neposunula a ještě k tomu je hnusná.

Dny hněvu (1967)

Určitě nejlepší film Tonina Valeriiho

The Beasts (1980)

MASAKR!!!! Jeden z nejnásilnějších, nejsyrovějších, nejbrutálnějších, nejšokujících a nej nej nej filmů, který jsem kdy viděl!! Ne, to nebyli lidi, to byli zvířata. Scénář je nemocnej, stejně jako násilníci. Brutalita nezná hranic. Morálka tu není vítána. Ale pořád mi něco říká, že to musím vidět znovu, že jsem si tenhle výbornej rape and revenge neužil naplno.

Duel (2017) (pořad) odpad!

Neprofesionální zaujatá proimigrační, levicová a multikulturní sračka. Bleju.

Masakr nastřelovačkou (1985) odpad!

Jeden z nejhorších hororů kterej jsem kdy viděl, ne-li nejhorší....

Giochi erotici di una famiglia per bene (1975)

Tenhle film má jednoduchý poselství - poukázat na to, jak je tento svět sobeckej, jak lidi využívají ostatní za účelem osobního zisku, jak se člověk přetvařuje a vědomě dělá ty největší hnusy jen aby docílil svého cíle a potom se radostně jen směje nad úspěchem. Polselli vkládal do svých scénářů vždy trochu filozofie. Tohle rozhodně není dokonalý giallo. Rozhodně to není horor, je to thriller. Má tu správnou trhillerovou atmosféru. Svým způsobem se tohle giallo dost podobá těm Lenziho (69-70, přetvářky, intriky, finanční motiv, nečekaný někdy až nelogický zvraty), bohužel jsem ale koukal jen s anglickými titulky, takže jsem nepochytil úplně vše. Nebudu psát ani o čem to je, protože bez vyzrazení celýho děje a jeho konce byste to nemohli pochopit.

Vacanze per un massacro (1980)

Tak tenhle film mě fakt zklamal na plný čáře. Od mejch oblíbenejch uživatelů to má nasázený skvělý hodnocení, tak jsem čekal nějakej masakr,jak je v názvu, ale žádnej masakr se nekonal. Žádný znásilnění. De Selle to vlastně nevadilo, že se vyspala úplně s cizím chlapem (bodejť by jo, ta ani netají svou promiskuitu před svou sestrou). Začátek vypadá fakt slibně (potencionální záporák v podání Joe Dallesandra utíká z vězení, zabíjí, krade a to všecho pro to, aby mohl získat zpět svých 300 milion italských lir), jenže pak je to hrozná nuda, kde se nic neděje. Jasně - nahoty je tu dost, ale nějakej bobr dneska už dávno nikoho nezajímá, promiň Lorraine. Kdyby scénář psal někdo zručnější než byl Di Leo, mohlo to dopadnout mnohem líp. Scénář nedal prostor záporákovi, prostě nikomu. Nuda a šeď. Vždy to vypadá, že k něčemu má za chvíli dojít a pak hovno. A takhle to bylo po celou dobu. Nechápu jak tohle někdo může hodnotit kladně. Masakr se děje vlastně až na konci. Dohromady trvá tak půl minuty. Fakt škoda, záporák má potenciál (napsanej je špatně, ale zahranej skvěle).

Párty hrůzy (1976)

Jeden z nejlepších rape and revenge filmů který jsem kdy viděl. Konec výbornej. Všechno skvělý. Absolutní spokojenost.

Arizona si scatenò... e li fece fuori tutti (1970)

Ještě o stupeň lepší než původní film. Arizona v podání Gemmy byl spíš optimista a tady v podání Steffena mi přijde Arizona jako realista. Plus si myslím, že Steffen je mnohem výraznější v roli Arizony než Gemma. Taky je tenhle film víc násilnej. Hudba sice není nijak extra dobrá, za to kamera a herci supr. Upřímně jsou tu i lepší přestřelky ve srovnání s původní Arizonou.