Kameňák - Zápas (2019) (epizoda)

„Haló paní, to jsou vaše kozy?“ ptá se vyvinuté pasačky herec s tím, že kozy zabírají místo na fotbalovém hřišti. „A čí by asi tak byly?“ odpovídá překvapeně blondýna, která si myslí, že má chlípný starosta na mysli její bujné poprsí. Ano Angel Wicky má opravdu pěkné kozy! jinak ty hlášky super... takže 4 hvězdy = 75%

Kameňák - Multivakcína (2019) (epizoda)

rozhodně to není zlé, naopak dost veselé :) 3 hvězdy = 50% Jum = přesně tak jak si napsal! nevím proč dává odpad kdo nekouká :P

211: Volání o pomoc (2018)

Nerozumím proč tak nízké hodnocení... Rozhodně to není tak zlé.. Slušná střílečka na 3 hvězdy = 50%

Muž z Acapulca (1973)

Bob Saint-Claire je fakt frajer, ale Belmondo je Bůh. Navíc Jacqueline Bisset je fakt žena s velkým Ž... Rozhodně 5 hvězd a 100%!

Přímý zásah (2004)

Klasika na pobavení, nic jiného nešlo čekat a na jedno shlédnutí to stačí.. Bavil jsem se, až na to střílení bez přebíjení :/ Copak z nich nikdo nestřílel z "normální" zbraně?! Takže 3 hvězdy a 50%

Total Recall (1990)

Je potřeba něco dodávat k této klasice? Nemyslím si... Takže rovnou 100% a 5 hvězd

Špinavá dohoda (1986)

Nerozumím proč tak malé hodnocení? Rozhodně 5 hvězd a 100%! Super nářez a finální přestřelka v rytmu Rolling Stones je absolutní klasika :) Komu se to nelíbí tak ať se prostě nekouká :P

Policajt nebo rošťák (1979)

Belmondo: Policajt nebo rošťák rozhodně to druhé, ale jinak super film! Jinak než 5hvězd a 100% fakt nejde dát :P