Zabijáci Wu (2019) (seriál)

parta mych oblibenych hercu po kupe. kdyby cely serial reziroval ten, co delal 8 dil, pridal bych hvezdu. sympaticke, ale slabe.

Krajina ve stínu (2020)

lfs2020: filmovka opet papeztejsi nez papez, a film ktery je napul nemecky , pustila s anglickejma titulkama (pro koho? na ceskym festivalu), coz mladici za nama nedali, neb je sice dneska u nas kazdy mgr a pudr, ale nemecky a anglicky umi kazdej stej. ale slama opet ukazal, ze je mistr sveho remesla ! LFS je uz pomalu kult uctivani radany a pritom je to organizacni punk a amaterismus. letni filmova skola bohuzel neskoli, ale poucuje. nikdo divaky neuci jak se chovat v kine. jen se jim pred filmem lejou do hlavy nekolikaminutove souveti z knih. ale ze divaci nevedi ze neni vhodne sviti mobilem, ze si nemaji sundavat v takovem vedru boty na sale a pak je poladat na sedacky, ze neni slusne kecat do uvodu...to jim nikdo nerekne. ale vzdycky jim rekne, ze maji byt na sebe hodny a rozdavat lasku.

Pleasantville: Městečko zázraků (1998)

LFS2020: v totalne vydejchanem sale, kde nam zakazali piti i kdyz melo vicko, kde byl jeden vetrak, kde nekomu porad smdely nohy a jeste si do toho nekdo uhnil. Cela LFS je smrduta. Rousky? nedodrzujou. Toaletni papir na zachodech? nedoplnujou.

Lukas (2018)

prijemny. temny. pomaly.

Karel, já a ty (2019)

LFS2020. Mumblecore jak vysite. Precizne napsany, precizne zahrany. Hudba se ovsem neda nazvat hudbou.

Amnestie (2019)

hodne vysoka uroven produkce.

Žáby bez jazyka (2020)

LFS2020. paneboze dalsi lesbicky film. i kdyz pro lesby je zaba bez jazyka dost zbytecne zvire. ale je to zjevne rezisercin sen, dle tech onanistickych scen. pani reziserka ktera nebyla schopna ani poradne uvest svuj film, zjevne mela problemy v detstvi.....Ps: beseda po filmu ukazala pani reziserku v cele jeji krase. Odfakovat divaka jen proto, ze se zeptal co tim chtel autor rict...nastvalo to lidi tak, ze proste odesli...

Tajný život Waltera Mittyho (1947)

LFS2020. uz jsem na takove filmy starej. vlastne mladej..tak nevim, zda burian vykradal mizzyho nebo naopak :)